Для студентів ФАТЕ викладачі завжди готові влаштувати не лише цікаве навчання і аудиторні заняття, але й яскраве дозвілля. А ще краще, коли активна молодь долучається до нестандартних ініціатив і залучаючи своїх наставників, весело і креативно проводять час.

Так було і цього разу, коли у рамках Тижня факультету аграрних технологій та екології студенти долучилися до AgroEcoForestQuest, завдяки якому мали нагоду побігати університетом, щоби дізнатися більше про Альма-матер і рідний факультет. Тим паче, що молодь працювала у командах і вирішувала не завжди легкі завдання.

Ініціаторами проведення квесту стала студентська рада факультету, - розповідає заступник декана ФАТЕ Юрій Шимчук. Він додає, що учасниками заходу стали студенти абсолютно усіх курсів факультету, а це здобувачі спеціальностей «Екологія», «Агрономія», «Агроінженерія» та «Лісове господарство»

«Ідея квесту зародилася досить спонтанно нашими активістами студради. Впевнений, що учасникам буде цікаво, адже багато фактів про університет вони не знають, а для того, щоб пройти квест їм необхідно буде пізнати історію та познайомитися із працівниками факультету і ЛНТУ», - ділиться Юрій Шимчук.

Тож, щоб стартувати у грі, учасники розділилися на три команди: Agro, Eco та Forest і пройшли перший етап випробувань – запитання. Питання стосувалися знання спеціальностей чи чисельності факультетів в ЛНТУ, імен та прізвищ представників адміністрації чи викладачів університету, або ж, місця розташування певних об’єктів, наприклад бібліотеки.

Згодом команди мали пройти практичні завдання, наприклад знайти агрополігон ЛНТУ, відшукати катальпу на території університету, виміряти діаметр дерева, сфотографуватися із деканом чи його заступником та інші.

Гідно пройшовши усі випробування, переможців нагородили символічними подарунками.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції