І Міжнародна науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ МІЖКУЛЬТУРНОЇ КОМУНІКАЦІЇ», організована кафедрою іноземної та української філології факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій відбулася, не зважаючи на війну та виклики сьогодення!

Комунікативні вміння, сучасні наративи, створені в умовах воєнного часу, трансформація мовлення та гострі теми медіа та соціальних мереж, теперішні трактування класичних творів та сучасні доробки літератури залучили учасників конференції до жвавої дискусії та обговорення.

Конференція

Онлайн-конференція об’єднала провідних вчених та обдаровану студентську молодь з різних регіонів нашої країни: Луцька, Рівного, Дрогобича, Дніпра, Києва, а також представників зарубіжних закладів освіти – Польщі, Австрії, Чехії, Шотландії, Азейбарджану, США.

Пленарне засідання розпочалося з вітального слова ректора Луцького національного технічного університету Ірини Вахович та декана факультету цифрових освітніх та соціальних технологій Галини Герасимчук. Модератором наукового спілкування була завідувачка кафедри іноземної та української філології Алла Мартинюк. Увиразнили роботу конференції актуальні та змістовні доповіді високоповажних спікерів: Макуховської Мажени –  професора Опольського університету (Польща); Сюти Галини Мирославівни – доктора філологічних наук, провідного наукового співробітника Інституту української мови НАН України; Гулай Ольги Іванівни - доктора педагогічних наук, професор кафедри матеріалознавства Луцького національного технічного університету; Літкович Юлії Вікторівни – кандидата філологічних наук, доцента кафедри англійської філології Волинського національного університету імені Лесі Українки; Киселюк Наталії Павлівни – кандидата філологічних наук, доцента кафедри іноземної та української філології Луцького національного технічного університету та Приходько Вікторії Богданівни – кандидата філологічних наук, доцента кафедри іноземної та української філології Луцького національного технічного університету.

Конференція

Щиро дякуємо нашим  партнерам та учасникам, хто знайшов можливість долучитись до організації конференції, виступив з доповідями, поділився своїми думками під час жвавої дискусії!

Разом до ПЕРЕМОГИ! З УКРАЇНОЮ в серці!

Детальна програма роботи І Міжнародної науково-практичної конференції доступна за покликанням: https://drive.google.com/file/d/1F5TxKwUr9oUsyTh2x1LdojB3EG23fqnL/view?usp=sharing