28 березня відбулася онлайн-зустріч представників фокус-групи в рамках міжнародного проєкту «3D-концепції для освіти моди в Україні» - 3D4U.

Організатором роботи фокус-групи виступив Луцький національний технічний університет (ЛНТУ), учасник проєкту. Модератор роботи фокус групи – завідувач кафедри технологій легкої промисловості (ТЛП) Назарчук Людмила Володимирівна, координатор проєкту від ЛНТУ – професор кафедри ТЛП Рябчиков Микола Львович, співмодератор – доцент кафедри Індустрії моди в легкій промисловості Хмельницького національного університету (ХНУ) Михайловська Оксана Анатоліївна.

ТЛП

У роботі фокус-групи були задіяні представники з трьох ЗВО: Христина Ігорівна Шевчук - доктор філософії, викладач кафедри дизайну костюму Львівської національної академії мистецтв; Оксана Віталіївна Абрамова - доцент, кандидат педагогічних наук, кафедра технологічної та професійної освіти, Центрально-український державний університет імені Володимира Винниченка; Світлана Салманівна Матвійчук - старший викладач кафедри інженерії, технологій та професійної освіти, кандидат технічних наукМукачівський державний університет, а також представник бізнесу Наталія Василівна Денисюк (представник виробника жіночого одягу MustHave).

ТЛПТЛП

Питання, які обговорювалися на зустрічі були присвячені співпраці між університетами і промисловістю та типам послуг, які планується надавати за допомогою 3D хабів, а також підвищенню кваліфікації студентів/випускників, науково-педагогічних працівників та працівників компаній з метою поширення та впровадження інноваційних технологій у стратегії компаній індустрії моди.

Думки та досвід представників освіти та виробництва є надзвичайно важливими для подальшого розвитку проєкту з огляду на його мету.

Кафедра ТЛП