7 березня 2023 р. аспіранти та викладачі кафедри менеджменту ЛНТУ взяли участь у вебінарі «Сильніші разом через штучний інтелект для суспільного блага». Захід організований Британською радою з метою вивчення потенціалу штучного інтелекту для створення соціальної цінності та розвитку діалогу про роль молодого лідера соціальних змін технологій Індустрії 4.0 та 5.0.

Модератором дискусії виступила д-р Джон Шоу-Тейлор, голова ЮНЕСКО з ШІ, професор Університетського коледжу Лондона та директор Центру обчислювальної статистики та машинного навчання (CSML).

вебінар

Також виступили з доповідями:

-Джим Дратва, етика в науці та нових технологіях, Європейська Комісія та Генеральний секретар Міжнародного діалогу ЄС з етики та біоетики;

-Еміне Їлмаз, професор інформатики та стипендіат Алана Тюрінга, UCL та Amazon Scholar;

-Дідем Ун Атеш, керівник відділу прикладної стратегії, даних і штучного інтелекту Microsoft Customer and Partner Solutions.

вебінарвебінарвебінар

Спільно з бізнес-партнерами з досліджень та інновацій, через «Сильніші разом через штучний інтелект для суспільного блага», залучено молодих дослідників до використання штучного інтелекту для загального блага шляхом розвитку навичок, надання можливостей для обміну та створення інноваційних ідей та сприяння діалогу для розширення потенціалу впливу штучного інтелекту для соціальних дій на майбутнє.

Вебінар сприятиме налагодженню діалогу, формування платформи для обміну між лідерами досліджень з ЗВО на національному рівні, європейськими дослідниками щодо критичних викликів і найкращих практик у просуванні штучного інтелекту для загального блага.

вебінарвебінарвебінарвебінар

Кафедра менеджменту