За своїм походженням штрудель – це австро-угорська випічка з дуже тонкого тіста. Найдавніші письмові рецепти датуються 1696 роком, які включають солодкий, наповнений вершковим кремом штрудель. Здобувачі освіти першого та другого рівня вищої освіти зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» із задоволенням приготували штрудель з яблуками, маком та горіхами.
![ГРС](/sites/default/files/inline-images/1%20_4.jpg)
![ГРС](/sites/default/files/inline-images/2_43.jpg)
![ГРС](/sites/default/files/inline-images/3_38.jpg)
Для страви використовували надтонке і прозоре тісто. У навчальній лабораторія «Studyon cafe» Варчин Інна та Рогульова Софія приготували смачну начинку, Колотюк Ольга, Мефанік Ірина та Фінчук Анастасія виготовляли згорали штрудель. Доцент Оксана Громик зауважила, що під час декорування страви не можна порушувати принципи раціональної технології, рецептури, вимог до якості страв і вироблення.
![ГРС](/sites/default/files/inline-images/4_39.jpg)
![ГРС](/sites/default/files/inline-images/5_36.jpg)
![ГРС](/sites/default/files/inline-images/6%20_6.jpg)
Ароматна, п’янка та смачна випічка смакувала студентам під час дегустації. Проведення таких заходів дає можливість поглиблювати та вдосконалювати професійні компетенції, яких набувають студенти внаслідок вивчення навчальної дисципліни.
![ГРС](/sites/default/files/inline-images/7%20_3.jpg)
![ГРС](/sites/default/files/inline-images/8%20_3.jpg)
![ГРС](/sites/default/files/inline-images/9_16.jpg)
Оксана Громик, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи