Асоціація юридичних клінік України запускає перший в Україні антикорупційний квест, який допоможе студентам системно протидіяти корупції в університетах, а також краще зрозуміти антикорупційні практики у своїх ЗВО.
![антикорупційний квест](/sites/default/files/inline-images/qacorr_logo.jpg)
Квест відбуватиметься у два етапи:
-онлайнова частина триватиме з 1 травня по 13 серпня;
-найсильніші команди онлайнової частини зустрінуться в офлайн форматі вже у вересні.
Онлайнова частина квесту — це гра, під час якої учасники та учасниці, у командах та індивідуально, зіштовхнуться з різноманітними корупційними ситуаціями, намагатимуться їм протидіяти, за потреби — звертаючись до досвіду та антикорупційних практик закладів вищої освіти.
Квест у формі діалогової гри дає змогу побачити найпоширеніші корупційні ризики, з якими стикаються українські студенти й студентки, а також зрозуміти, як їм можна протистояти. Як і заведено у діалогових іграх, кожне рішення у тій чи тій ситуації змінює хід подій та прокладає унікальний шлях вашого персонажа до фіналу — тому обирайте уважно!
Окрім квесту та інших завдань, АЮКУ організує воркшопи та менторські сесії з експерт(к)ами, які професійно протидіють корупції на різних рівнях — зокрема зі спеціаліст(к)ами з НАБУ, НАЗК, САП та ВАКС та інших експертних партнерів.
Найуспішніші команди у вересні зустрінуться офлайн, щоб вирішити ще складніші завдання і поборотися за дещо, для чого потрібен буде біометричний закордонний паспорт. Слідкуйте за анонсами, щоб не проґавити!
Реєструй команду з 3-5 людей, і що різноманітнішою вона буде, то більше у вас шансів досягти успіху у виконанні завдань квесту: юристи, журналісти, економісти, психологи, айтівці та ін. — кожен знайде тут свою сферу експертності. Кількість команд від одного ЗВО не обмежена!
Реєстрація на квест: https://tally.so/r/woEjVe
Дедлайн: 30 квітня (включно)
Чекаємо на тебе на антикорупційному квесті! Буде цікаво і захопливо! Обіцяємо!
Цей захід став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Проєкту «ВзаємоДія».