У стінах Луцького національного технічного університету відбулося засідання вченої ради. Сьогодні воно тривало в урочистій атмосфері, адже відбувалося у переддень Дня працівника освіти.

Після урочистої частини засідання та привітань ректора Ірини Вахович з нагоди професійного свята, члени ради перейшли до розгляду питань порядку денного.

Вчена радаВчена радаВчена рада

До розгляду колегіального органу були представлені шість основних питань та «Різне».

Зокрема, учасники засідання обговорили забезпечення безпечних умов навчання учасників освітнього процессу, а також дотримання правил внутрішнього розпорядку здобувачами, які проживають в гуртожитках ЛНТУ та коледжів. Основним доповідачем став в.о. начальника відділу ОП та ЦЗ Ілля Басалко.

Вчена радаВчена радаВчена радаВчена рада

Щодо результатів акредитації та ліцензування освітніх програм у 2023-2024 н.р. детально поінформувала в.о. начальника відділу забезпечення якості освітнього процесу, ліцензування та акредитації проф. Олена Кузьмак.

На завершення засідання, вчена рада обговорила актуальні питання із розділу «Різне», одноголосно підтримавши кожне із них.

Вчена радаВчена радаВчена рада