Впродовж кількох останніх днів в ЛНТУ тривав Тиждень психології, приурочений Всесвітньому дню психології, що відзначається 23 квітня. З нагоди професійного свята студенти та викладачі спеціальності Психологія влаштували низку цікавих заходів. Щодня усі охочі могли долучитися до психологічних тренінгів та лекцій. Учасники дізнавалися усе про емоційний інтелект, про важливість першої психологічної допомоги та розмірковували про емоційний саморозвиток.

Разом з тим, молодь влаштувала благодійний збір коштів на потреби ЗСУ. Відтак, впродовж тижня студентам-психологам вдалося зібрати більше 6 тисяч гривень, які будуть спрямовані на потреби окремих батальйонів 100 ОМБр, зокрема на придбання тепловізора та автомобіля.

ПсихологіяПсихологія

Як підсумок Тижня психології, студенти представили власний невеликий експеримент, який влаштували у стінах ЛНТУ. Здобувачі ставили своїм колегам із інших факультетів запитання про те, що вони знають про психологію та як розуміють окремі теоретичні поняття цієї сфери. За результатами опитування, вони створили відеоролик та відзначили, що сучасна молодь має уявлення про цю науку та знається на сучасних відомих українських психологах.

«Метою інтерв’ю було з’ясувати, наскільки наші студенти розбираються та чи мають приблизне уявлення про психологію. У висновку можна побачити, що в загальному молодь має поняття про психологію і це дуже класно та похвально», - кажуть ініціатори соцексперименту.

Подякувала студентам за активність, цікаві ідеї та весело і продуктивно проведений тиждень доцент кафедри соціогуманітарних технологій Надія Савчук: «Психологія ставить в центр уваги особистість людини, намагається зрозуміти її поведінку, особливості взаємодії з іншими і допомогти знайти своє місце у цьому світі. Я дуже вдячна усім, хто долучився до організації та проведення нашого Тижня психології і усім, хто доєднався до збору коштів для наших захисників. Саме завдяки їм, ми сьогодні можемо працювати та навчатися, відзначати професійне свято тут, у тилу».

ПсихологіяПсихологіяПсихологіяПсихологіяПсихологія

Приємним завершенням тижня для студентів став перегляд фільму «Спліт». Обраний кінофільм не даремно, адже також стосується теми психології і переповідає життя людини, яка страждає від важкого розладу особистості. У свідомості молодої людини співіснують 23 різні особистості, які складно взаємодіють один з одним, а часом вступають у відвертий конфлікт.

Тож у дружній атмосфері та зі смаколиками наші психологи насолоджувалися результативністю проведеного тижня та неймовірною грою акторів у психологічному трилері.

ПсихологіяПсихологіяПсихологіяПсихологіяПсихологіяПсихологіяПсихологіяПсихологіяПсихологіяПсихологіяПсихологіяПсихологіяПсихологіяПсихологіяПсихологіяПсихологіяПсихологіяПсихологія