Бренд викладача, ПРОГРЕСИЛЬНІ та перспективи діяльності: про що говорили молоді вчені ЛНТУ?

29 вересня 2021 року у Луцькому національному технічному університеті відбулося засідання Наукового товариства молодих вчених  ЛНТУ. Розпочав засідання голова товариства Микола Поліщук. Він зачитав присутнім порядок денний та представив ряд актуальних питань до обговорення учасників ради.

Так, першою темою до розляду товариства стала активізація участі студентів, аспірантів та молодих вчених у науково-інноваційній діяльності ЛНТУ відповідно до Цільової програми перспективного розвитку наукової та інноваційної діяльності ЛНТУ 2021-2026 рр.. Як наголосив голова товариства, важливість даної тематики особливо необхідна для забезпечення стратегічного завдання – сприяння розвитку молодих вчених, аспірантів та студентів.

Наступним етапом засідання було обговорення найближчого плану заходів, яке товариство має намір реалізувати задля формування в університеті сучасного інноваційного середовища.

Крім того, в ході дискусій, учасниками ради було погоджено активізувати співпрацю з громадськими організаціями, державними установами, приватними підприємствами, ОТГ та бізнесом. Про важливість розширення  співпраці з іншими молодими вченими України зауважив проректор з НПР та досліджень Олег Заболотний, який також долучився до засідання.

А на завершення, молоді викладачі, що пройшли «прокачку» командою Прогресильних під час тренінгу ТОТ у Києві, поділилися набутими знаннями та досвідом зі своїми колегами. Найдинамічнішою темою обговорення серед молодих вчених ЛНТУ став досвід від Юрія Лук’янчука щодо новітніх методів викладання, а також  популяризація діяльності науковців та створення бренду викладача від керівника відділу іміджу та промоції Олени Третяк.