Сьогодні відбулося чергове знайомство студентів Луцького національного технічного університету зі Студентською радою факультетів цифрових, освітніх та соціальних технологій (ФЦОСТ), митної справи, матеріалів та технологій (ФММТ), а також комп'ютерних та інформаційних технологій (ФКІТ).

студрадастудрада

Голови факультетів представили інформацію щодо організації роботи Студентської ради університету та діяльності Молодіжного центру. Студентам наголосили на важливості студентського самоврядування, яке надає широкі можливості для всебічного розвитку — від набуття професійних компетенцій до особистісного зростання, формуючи лідерські якості та навички, необхідні для успішної кар'єри та активної життєвої позиції.

студрадастудрада

Зокрема, студентів закликали активно долучатися до роботи Студентської ради ЛНТУ. Голови факультетів підкреслили важливість співпраці молоді у великій університетській спільноті та перспективи, які відкриваються перед тими, хто бере участь у громадській та соціальній діяльності.

Участь у студентському самоврядуванні — це чудова нагода для кожного зробити свій внесок у розвиток університету та стати частиною великої команди однодумців.