Перейти до основного вмісту

Луцький національний технічний університет долучився до пілотної програми "Розбудова потенціалу щодо комерціалізації інноваційних технологій, розроблених університетами". Цей проект реалізується у співпраці з американськими колегами та є десятим кроком на шляху до підвищення рівня управління інтелектуальною власністю в українських університетах.

сесія

Учасниками програми є регіональні інноваційні хаби, створені на базі кількох провідних закладів вищої освіти України:

  • Луцький національний технічний університет;

  • Національний технічний університет "Дніпровська політехніка";

  • Державний університет "Житомирська політехніка".

сесія

У рамках програми учасники, представники університетів та їхніх інноваційних навичок мають можливість отримати цінні знання та практичні навички, зокрема:

  • управління інтелектуальною власністю в університетах;

  • розробка політики щодо інтелектуальної власності (ІВ) у закладах освіти;

  • викладання договорів щодо комерціалізації інтелектуальної власності;

  • ведення переговорів щодо трансферу технологій та інші важливі аспекти.

сесія

12 вересня відбулася друга сесія в рамках програми. Під час заходу представники Луцького національного технічного університету, Дніпровської політехніки та Житомирської політехніки поділилися своїм досвідом і практиками в управлінні інтелектуальною власністю.

Особливу увагу було приділено доповіді професора Стенлі Ковальскі, який виступив з лекцією на тему "Пошук попереднього рівня техніки".

Ця пілотна програма відкриває перед університетами нові можливості щодо розвитку інновацій та їх комерційного використання, що є кроком у зміцненні співпраці між освітніми та бізнесовими структурами.

Більше інформації дізнавайтеся за посиланням та на Facebook.