Кафедра технологій легкої промисловості Луцького національного технічного університету входить до складу учасників міжнародного проекту 3D4U. Проект націлений на розширення можливостей молодих людей, залучених до легкої промисловості в Україні. Зміцнюючи цільову групу знаннями, навичками та натхненням, проект прагне сприяти інноваціям.

ТЛП ТЛПТЛП

20 березня 2024 року відбулася чергова робоча зустріч учасників проекту. Міжнародні партнери обговорили виконані завдання, що були окреслені на визначений період. Поточний етап, присвячений дослідженню потреб України і який активно  виконується  згідно з графіками усіма партнерами. До слова, лідером наступного етапу проекту, що передбачає створення 3D хабів в Україні, буде ЛНТУ.

ТЛПТЛПТЛП

Крім того, учасники ознайомилися з новими завданнями, які передбачає новий етап реалізації проекту, обговорили актуальні питання та пропозиції і основні перспективи розвитку діяльності кожної із партнерських сторін.

ТЛПТЛПТЛПТЛП