Кафедра технологій легкої промисловості Луцького національного технічного університету входить до складу учасників міжнародного проекту 3D4U. Проект націлений на розширення можливостей молодих людей, залучених до легкої промисловості в Україні. Зміцнюючи цільову групу знаннями, навичками та натхненням, проект прагне сприяти інноваціям.
![ТЛП](/sites/default/files/inline-images/IMG_4042_0.jpeg)
![ТЛП](/sites/default/files/inline-images/IMG_4043.jpeg)
![ТЛП](/sites/default/files/inline-images/IMG_4044.jpeg)
20 березня 2024 року відбулася чергова робоча зустріч учасників проекту. Міжнародні партнери обговорили виконані завдання, що були окреслені на визначений період. Поточний етап, присвячений дослідженню потреб України і який активно виконується згідно з графіками усіма партнерами. До слова, лідером наступного етапу проекту, що передбачає створення 3D хабів в Україні, буде ЛНТУ.
![ТЛП](/sites/default/files/inline-images/IMG_4045.jpeg)
![ТЛП](/sites/default/files/inline-images/IMG_4046.jpeg)
![ТЛП](/sites/default/files/inline-images/IMG_4047.jpeg)
Крім того, учасники ознайомилися з новими завданнями, які передбачає новий етап реалізації проекту, обговорили актуальні питання та пропозиції і основні перспективи розвитку діяльності кожної із партнерських сторін.
![ТЛП](/sites/default/files/inline-images/IMG_4048.jpeg)
![ТЛП](/sites/default/files/inline-images/IMG_4049.jpeg)
![ТЛП](/sites/default/files/inline-images/IMG_4050.jpeg)
![ТЛП](/sites/default/files/inline-images/IMG_4051.jpeg)