9 жовтня 2022 в м. Париж, Франція відбувся 20-ий Міжнародний фестиваль Circus of the Walls, в якому щорічно змагаються найкращі таланти світу в цирковому мистецтві.
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/B6CD9957-8098-451D-A244-FDC0FEADBD1B.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/C652429F-924C-47FF-9330-D670BB599F10.jpeg)
Студентка першого курсу Луцького національного технічного університету ОП Фізична культура і спорт, Майстер спорту міжнародного класу Вихованець Олена, у складі команди «Trio Three G» (Україна) зайняли 1-е місце в розділі акробатика та отримали нагороду від Цирку дю Солей.
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/6C0F03B9-CC14-498C-AA86-0CFEF4319020.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/E1217DC0-C29D-4CD7-960D-C4A8BDB4597B.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/A616CA4F-6221-4861-B3FD-1DEA9A635630.jpeg)
Вітаємо Олену з відмінним результатом, пишаємось тим, що в нас навчаються такі талановиті студенти. Бажаємо вашому колективу успіхів та нових перемог!
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/FF3D2E8E-F0FB-4586-BEB8-D8F9925CC361.jpeg)
![Спорт](/sites/default/files/inline-images/FBE492F4-F350-4B30-8494-001096750B74.jpeg)
Олександр Панасюк, кафедра фізичної культури, спорту та здоров‘я