Міжнародне співробітництво в Луцькому національному технічному університеті є одним із пріоритетних напрямків роботи. Цьогоріч налагоджено співпрацю з групою компаній виробників овочів Green Crops, зокрема компанією PRIMAVEGA (Республіка Польща). Основне спрямування – це вирощування різних видів салатної продукції на експорт по усій Європі, зокрема і для закладів компанії McDonald’s.

конференціяконференція

Саме на запрошення генерального директора, Адама Ружицького, делегація ЛНТУ мала честь взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Quality Systems Agriculture from a Practical Perspective», що відбулась на базі Państwowa Akademia Nauk Stosowanych (м. Цеханув, Республіка Польща) з 18 по 20 липня 2024 року. Представниками від університету були начальник відділу міжнародних зв’язків Тетяна Корнейко та заступник декана ФАТЕ з партнерства, доцент кафедри агрономії Марія Августинович.

конференціяконференціяконференція

Цікавою та насиченою була програма конференції, яка передбачала не лише наукові доповіді, але і дискусії на представлену аграрну тематику, адже доповідачі були з різних кліматичних зон та країн, які відрізняються між собою не лише специфікою ведення сільського господарства, але і культурами, що вирощуються. Світову спільноту представили делегати з Італії, Туреччини, Узбекистану, Киргизстану, Казахстану та Польщі. До слова, ЛНТУ був єдиний представник ЗВО з України.

конференціяконференціяконференція

На завершення конференції було організовано зустріч, у формі пікніка, зі студентами, які зараз перебувають на практиці, базою якої, слугує компанія PRIMAVEGA. Уже цьогоріч і студенти-агрономи ЛНТУ мають можливість її проходити, отримуючи практичний досвід з агрономічних знань.

Делегація ЛНТУ

Тож, розширяючи кордони партнерства та співробітництва, Луцький національний технічний університет надає можливості для реалізації потенціалу не лише НПП, але і студентів, які прагнуть стати відмінними фахівцями своєї галузі.