Доцент кафедри права Луцького національного технічного університету Олександра Філюк зустрілася з Представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області, Юлією Спас. Під час зустрічі обговорили перспективи подальшої співпраці та проведення спільних заходів у сфері правопросвіти.

зустріч

Також було офіційно вручено доручення громадським моніторам на Волині, які будуть залучатися до регулярних відвідувань місць несвободи. Метою таких відвідувань є забезпечення дотримання прав і свобод людини і громадянина в таких місцях.

Ця взаємодія є важливою для дотримання Конвенції проти катувань та інших жорстоких видів поводження і покарання. Під час відвідувань будуть проводити детальний аналіз системи позбавлення волі, щоб виявити причини катувань та жорстокого поводження. На основі цього аналізу  надаватимуть рекомендації для усунення цих причин на практичному і нормативному рівнях.

зустріч

Спільна робота з Представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини сприятиме підвищенню рівня захисту прав і свобод громадян та формуванню правової культури в суспільстві.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та реалізацію спільних проектів, які сприятимуть утвердженню верховенства права та дотриманню прав людини в Україні.