21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи України. Саме із цього дня десять років тому в Україні розпочалися доленосні події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го.

Долучилися до відзначення пам’ятної дати колектив та студентство ЛНТУ. Так, ми взяли участь у флешмобі «Жовта Стрічка». Саме сьогодні українців та весь демократичний світ закликають пов'язати жовту стрічку, щоб підтримати спротив на окупованих територіях. Із самого ранку, усім, хто переступав поріг університету, вручали символічні жовті стрічки. Отримавши стрічку, учасники акції робили фото або відео та ділилися у соцмережах із хештегом #ЖовтаСтрічка.

День ГідностіДень ГідностіДень ГідностіДень ГідностіДень ГідностіДень ГідностіДень ГідностіДень ГідностіДень ГідностіДень ГідностіДень Гідності

Окрім того, у бібліотеці ЛНТУ облаштували тематичну книжкову виставку, де представлені художні, наукові, публіцистичні видання, публікації із газет та журналів. Запрошуємо оглянути книжкову експозицію, нагадати про ті події, які відбулися у 2004 та у 2013 роках та пізнати для себе нові подробиці революційних часів.

Сьогодні ж студенти та працівники ЛНТУ долучаться до перегляду документальної кінострічки «Зима, що нас змінила».

Саме із Помаранчевої революції та революції Гідності ми отримали шанс для цивілізаційного вибору, демократії, очищення від впливу тоталітарного, комуністичного минулого. Ми відстоювали власну гідність та свободу і наше право на існування коштувало багатьох життів патріотів.

Як і багато століть поспіль, як і десять років тому, ми і нині боремося за незалежність, за свободу, за власну гідність, за свою історію, свою землю та свою мову… Ми продовжуємо утверджувати демократію та вшановуємо патріотизм і мужність незламних українців, які стали на захист рідної країни.

Схиляємо голови у скорботі та пам’яті наших Героїв…

Продовжуємо боротьбу за Гідність та Свободу!