Працівники та студенти ЛНТУ завітали на виставу «Століття Якова» у Волинському академічному облмуздрамтеатрі.

Ексклюзивно для університету артисти зіграли саме цю виставу, а театр виділив цілий зал для колективу та здобувачів нашого закладу.

Неперевершена гра акторів, історія, що повертає назад у часі і так щемливо передає автентичність українського народу. Глядачі були вражені виставою, у декого на очах проступали сльози, а на завершення, увесь зал аплодував стоячи в знак подяки акторам за їхню неймовірну гру.

театртеатртеатр

«Століття Якова» - роман волинського письменника Володимира Лиса, опублікований у 2010 році, який став лауреатом престижної премії «Гран Коронації» на міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова» (2016). Це своєрідний епос-біографія одного поліського українця, який за свій столітній вік пережив п'ять держав: Російську імперію, УНР, Польщу, гітлерівську Німеччину, сталінський СРСР. Доживши до держави Україна, він опинився перед лицем і родинної, і національної драми, яка була запрограмована катастрофами XX століття.

театртеатртеатртеатртеатр

Як ніколи, твір актуальний для кожного з нас, адже і ми переживаємо часи війни, адже і ми стаємо учасниками історії і хто-зна, якою вона буде далі. Єдине, у чому ми впевнені, що уже скоро здобудемо перемогу у протистоянні з ворогом і драма народу, родини та особистості залишиться на сторінках романів.

Дякуємо колективу Драмтеатру за можливість бути дотичними до прекрасного, до українського мистецтва і української душі!

театртеатртеатртеатр