Традиційно, на кафедрі товарознавства та експертизи в митній справі відбувся чудовий науково-практичний захід «День якості. Дослідження якості та безпечності пластмасового посуду».

«День якості» організований доцентом кафедри ТЕМС, кандидатом технічних наук Шегинським Олегом Володимировичем разом зі студентами групи МС-21. Захід проводився у рамках тижня факультету митної справи, матеріалів та технологій.

З привітанням до студентів звернулась декан факультету, д.т.н., проф. Ткачук Валентина Віталіївна. Вона пригадала свої студентські роки і відмітила, що традиція започаткування Днів якості має хороше продовження у сучасних студентів.

Завідувач кафедри к.т.н., доц. Пахолюк Олена Василівна підкреслила, що такі заходи мають важливе наукової практичне значення, адже студенти мають можливість застосувати на практиці здобуті знання.

На «Дні якості» був присутній Бахтін Олександр Дмитрович, експерт Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України відмітив чудову підготовку студентів. Олександр Дмитрович констатував, що студенти з таким рівнем підготовки завжди потрібні у криміналістичному центрі.

Студенти Катерина АнтощукДарія ЛисюкЛисюк ТетянаГапанюк Анатолій та Остапенко Максим у доступній формі та на високому фаховому рівні подали результати досліджень.

День якості традиційно викликав великий інтерес та жваву дискусію!

ФММТ