22 липня 2023 року відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум «Державотворець».
Доброчесні урядовці, відомі підприємці, журналісти та волонтери разом із понад 300 студентами з усієї України обговорять можливості реалізації молоді в Україні та необхідність єднання зусиль для успішної відбудови держави. У серпні запланована реалізація другого етапу проєкту – всеукраїнська молодіжна акція «Державотворець» для 35 відібраних студентів з перспективною їхнього працевлаштування в органи державної влади, бізнес та громадські організації.
Реєстрація на форум за посиланням: http://surl.li/imqly
![форум](/sites/default/files/inline-images/355120131_287660933625626_1767592308229841285_n.jpg)
Додамо, що у 2018 році Міністерство молоді та спорту України спільно з партнерськими організаціями з метою активізації участі молоді у процесах реформування та творення держави ініціювали національну програму особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець».
Мета національної програми «Державотворець» – створення системи особистісного та професійного розвитку молоді в Україні віком від 18 до 35 років, розвиток відповідального лідерства та підвищення рівня громадянської активності молоді.
Випускниками програми стали сотні молодих людей з різних регіонів України, що вже створили проактивну всеукраїнську спільноту. У цьому році ми розпочали співпрацю з Київською школою державного управління імені Сергія Нижного та Українською Студентською Лігою задля відновлення програми «Державотворець».