Пріоритетність цифровізації освіти, європейський досвід у впровадженні дистанційного навчання та актуальні онлайн-інструменти: в рамках тижня цифрової грамотності в ЛНТУ.

10 листопада 2022 року з метою обміну та вивчення європейського досвіду у впровадженні дистанційного навчання відбулася робоча онлайн зустріч між MinnaLearn (Фінляндія), The University of Helsinki (Фінляндія) та Луцьким національним технічним університетом.

Фцост

Від ЛНТУ в обговоренні взяли участь декан факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій Галина Герасимчук, а також гарант ОП Середня освіта (Інформатика) Павло Саварин (кафедра цифрових освітніх технологій) та гарант ОП Філологія (Прикладна лінгвістика) Анжеліка Яновець (кафедра іноземної та української філології), а також колеги з Фінляндії Ville SinisaloLaura Bruun (MinnaLearn) та Eva Suomi (The University of Helsinki).

Фцост

Сторони домовились про подальшу співпрацю.

To be continued…

Декан ФЦОСТ Галина Герасимчук