Луцький національний технічний університет може працювати у режимі «без паперів», адже наш освітній заклад долучений до програми «Дія.QR».

У зв’язку з повномасштабною війною в Україні, послуга тимчасово була недоступною з міркувань безпеки та захисту особистої інформації. Нині ж, студенти та абітурієнти ЛНТУ знову можуть скористатися перевагами програми «без паперів».

Дія

Так, абітурієнтам ЛНТУ більше не потрібно брати із собою паспорт та ідентифікаційний код, аби подати документи до приймальної комісії. Вони можуть завантажувати документи з додатка «Дія».

Той самий алгоритм в університеті застосований, наприклад, при зверненні до бухгалтерії, оформленні читацького квитка чи поселенні в гуртожиток. Достатньо лише скористатися застосунком Дія.

Підключення такого функціоналу заощаджує час та гроші, оскільки більше немає потреби робити ксерокопії документів.

QR дія

Як працює Дія.QR:

• встановіть мобільний застосунок Дія та відскануйте ним QR-код;
  • Дія автоматично сформує чернетку листа з копіями цифрових документів із вашою адресою;
  • натисніть «надішліть», після чого документи надійдуть на електронну адресу університету.