Луцький національний технічний університет може працювати у режимі «без паперів», адже наш освітній заклад долучений до програми «Дія.QR».
У зв’язку з повномасштабною війною в Україні, послуга тимчасово була недоступною з міркувань безпеки та захисту особистої інформації. Нині ж, студенти та абітурієнти ЛНТУ знову можуть скористатися перевагами програми «без паперів».
![Дія](/sites/default/files/inline-images/551F7897-7C58-4C1D-9D1F-4C5B55DE35ED.jpeg)
Так, абітурієнтам ЛНТУ більше не потрібно брати із собою паспорт та ідентифікаційний код, аби подати документи до приймальної комісії. Вони можуть завантажувати документи з додатка «Дія».
Той самий алгоритм в університеті застосований, наприклад, при зверненні до бухгалтерії, оформленні читацького квитка чи поселенні в гуртожиток. Достатньо лише скористатися застосунком Дія.
Підключення такого функціоналу заощаджує час та гроші, оскільки більше немає потреби робити ксерокопії документів.
![QR дія](/sites/default/files/inline-images/%D0%9A%D0%BE%D0%B4%20%D0%B4%D1%96%D0%B9%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%B9%20%D0%B4%D0%BE%2023.04.2025_0.jpg)
Як працює Дія.QR:
- встановіть мобільний застосунок Дія та відскануйте ним QR-код;
- Дія автоматично сформує чернетку листа з копіями цифрових документів із вашою адресою;
- натисніть «надішліть», після чого документи надійдуть на електронну адресу університету.