Для студентів Луцького НТУ провели «авто» семінар

«Амортизатори в підвісці автомобілів», - саме так звучить тема технічного семінару для студентів, який відбувся у стінах Луцького НТУ, сьогодні 4 березня.

Захід організований за сприяння кафедри автомобілів і транспортних технологій, а лектором став співробітник українського представництва  компанії KYB Сергій Нем’ятий.

Під час лекції, спікер зачепив основні тематичні напрямки, зокрема розповів про функції амортизатора в підвісці автомобіля; принцип роботи гідравлічного амортизатора; типи сучасних амортизаторів та принципи роботи з каталогами по підбору деталей. Крім того, Сергій Нем’ятий детально розповів про монтаж амортизаторів, продемонструвавши відео інструкції та технологічні карти KYB.

«Заробітні плати в сфері авто бізнесу України прирівнюються до європейських. Така тенденція справді спостерігається, бо це завжди актуальна галузь, так само як і логістика.  Водночас, сучасний автомобіль однієї марки на 80% складається із закуплених деталей сторонніх виробників, адже багато різних виробників виготовляють одну й ту ж деталь для багатьох марок автомобілів. Тому необхідно розуміти, що дуже часто рекламний прийом про оригінальні деталі, насправді - маркетинговий хід. Тому конкуренція серед виробників запчастин є та існуватиме, бо не буває одного - завжди є альтернатива», - розповідає Нем’ятий.

За словами завідувача кафедри АТТ Ігоря Мурованого, захід відбувся з метою ознайомлення студентів із роботою амортизаторів, адже світ безупинно розвивається, зростає кількість автівок на дорогах, а відтак і попит на знання особливостей функціонування автотранспорту.

«Сьогодні на заході присутні студенти з усього машинобудівного факультету. Нашою метою було провести захід для студентів автомобілістів, ознайомити їх із роботою амортизаторів. Світ іде до того, що усі ми будемо мати автомобіль і хочемо знатися на його будові та вдосконалювати транспорт. Тож, тематичний план сьогоднішньої лекції стосується амортизатора і сформований таким чином, щоб студенти розуміли його функцію, будову та різновиди», - зазначає Ігор Мурований.

Зазначимо, що студентам, які прослухали лекцію, подарують цікаві призи  та вручать відповідні сертифікати.

Варто додати, що учасниками заходу стали студенти машинобудівного факультету різних спеціальностей; Технічного коледжу Луцького НТУ; стейкхоледери, що представляють провідні автомобільні компанії (ТОВ «Богдан-Авто Луцьк», ТОВ «Луцьк Експо» (офіційний дилер імпортера АТ «Рено Україна» в м.Луцьк), ТОВ «Автоконцепт» (офіційний дилер Toyota у Волинській області), ТзОВ «Промтехсервіс» (офіційний дилер Skoda у Волинській області), ТОВ «Автоальянс ЗАХІД» (офіційний дилер автомобілів Mitsubishi, Geely, Ssang Yong у Волинській області), ТОВ «Автоцентр ЗАХІД» (офіційний дилер Volkswagen у Волинській області).

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1490718497748862&__tn__=-UC-R