Унікальна та надзвичайно цікава зустріч сьогодні відбулася у студентів кафедри права. Майбутні фахівці мали нагоду познайомитися та почути лекцію відомого юриста, доктора юридичних наук, професора, член-кореспондента Національної академії правових наук України, завідувача кафедри земельного та аграрного права КНУ імені Тараса Шевченка Володимира Васильовича Носіка.

Зустріч відбулася в рамках проекту «Гостьовий лектор» за ініціативи кафедри права, на запрошення доцента Алли Земко.

Привітала поважного науковця проректор з НПР та досліджень ЛНТУ Олена Лютак: «Ми продовжуємо практику запрошення відомих особистостей, науковців, які однозначно розширюють кругозір студентів. Сьогодні мені приємно вітати у стінах нашого університету Володимира Васильовича Носіка. Я думаю, та інформація, яку ви сьогодні почуєте, буде унікальною, адже науковець впродовж багатьох років займається земельним правом і збагатить ваші знання з цієї галузі».

правоправоправо

«Я думав, яким чином побудувати нашу розмову, аби ще більше сконцентрувати ваше бажання, інтерес та мотивацію до опанування тієї професії, яку ви зараз здобуваєте в ЛНТУ, де високопрофесійні викладачі дають вам ті знання і освітні результати, з якими ви можете приступити до своєї роботи на благо відновлення України після війни», - розпочав знайомство зі здобувачами запрошений гість.

правоправоправоправоправо

Під час лекції Володимир Носік розповів, що пройшов усі щаблі юридичної освіти в Україні від найнижчого до найвищого та добре розуміється в системі освіти та в системі права, а відтак, його сьогоднішня мета спілкування із молоддю – розповісти про складні речі, але подати їх максимально просто, щоби спонукати до розуміння того, як пізнавати сутність права в українському суспільстві.

«Про все розказати я не зможу, але узагальнені речі, я вам повідаю», - наголошує науковець і зауважує, що частина лекції присвячена питанням проблем реалізації пізнавальної функції права в системі юридичної освіти України, крізь призму того, що ближче спікеру - земельне, аграрне та екологічне право.

правоправоправоправоправоправоправо

Зустріч із гостьовим лектором не залишила байдужим нікого із майбутніх фахівців права та викладачів ЛНТУ, адже він розповідав теоретичні аспекти права через реальні ситуації, з якими нині стикаються сучасні юристи та правники. Насамкінець Алла Земко подякувала лектору за захопливу та пізнавальну лекцію, а Володимир Носік, своєю чергою, пообіцяв повернутися до ЛНТУ з не менш актуальними та цікавими лекціями.

правоправоправоправоправоправоправоправоправо