Cьогодні викладачі кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Оксана Речун, Андрій Дзюбинський разом з завідувачем кафедри Оленою Пахолюк, взяли участь у науковому семінарі за міжнародною участю «Реалізація митними адміністраціями правоохоронної функції: сучасний стан та перспективи». Захід був присвячений Міжнародному дню митника, організатором виступив Університет митної справи та фінансів, а модерував семінар голова вченої ради УМСФ, д.н.держ.упр., д.і.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України Віктор Ченцов.
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_1138_0.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_1140_0.jpeg)
Доповіді учасників були акцентовані на проблемах протидії контрабанді та порушенню митних правил, а також відповідальності за їх вчинення. Обговорювалася можливість повернення митним органам права на здійснення оперативно-розшукової діяльності з огляду на загрози, що виникають через ведення активних бойових дій на території нашої країни та ризики післявоєнного періоду.
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_1141_0.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_1142_0.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_1143_0.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_1144_0.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_1146.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_1145.jpeg)
Висловлюємо щиру подяку організаторам за можливість долучитися до заходу, спікерами якого були знані фахівці у сфері митної справи.
Кафедра ТЕМС