Cьогодні викладачі кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Оксана Речун, Андрій Дзюбинський разом з завідувачем кафедри Оленою Пахолюк, взяли участь у науковому семінарі за міжнародною участю «Реалізація митними адміністраціями правоохоронної функції: сучасний стан та перспективи». Захід був присвячений Міжнародному дню митника, організатором виступив Університет митної справи та фінансів, а модерував  семінар голова вченої ради УМСФ, д.н.держ.упр., д.і.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України Віктор Ченцов.

ТЕМСТЕМС

Доповіді учасників були акцентовані на проблемах протидії контрабанді та порушенню митних правил, а також відповідальності за їх вчинення. Обговорювалася можливість повернення митним органам права на здійснення оперативно-розшукової діяльності з огляду на загрози, що виникають через ведення активних бойових дій на території нашої країни та ризики післявоєнного періоду.

ТЕМСТЕМСТЕМСТЕМСТЕМСТЕМС

Висловлюємо щиру подяку організаторам за можливість долучитися до заходу, спікерами якого були знані  фахівці у сфері митної справи.

Кафедра ТЕМС