Луцький національний технічний університет є партнером проекту Проект KA152-YOU "Зосередьтеся на спорті заради екологічної стійкості"/ "Focus on Sport for Environmental Sustainability"

В рамках проекту відбудеться молодіжний обмін у Боснії та Герцеговині для молоді з п’яти країн: Україна, Литва, Туреччина, Боснія та Герцеговина, Румунія.

Період обміну: 1 травня – 8 травня 2024 року.

Спеціальності: екологія і фізична культура та спорт.

Пропозиція актуальна для бакалаврів і магістрів.

Кінцевий термін подачі заявок: 8 березня 2024 року

Претенденти мають подати наступні документи:

1. Скан-копія закордонного паспорта.

2. Сертифікат про рівень володіння англійською на рівні не нижчого за А2.

3. Довідка з деканату, яка підтверджує ваш статус студента на вищезгаданій спеціальності.

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf у поданій у переліку черговості та містити прізвище претендента у назві документу, наприклад: Savchyk-2024.

Пакет документів надіслати на електронну скриньку inter_ldtu@ukr.net до 8 березня до 17:00.

*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.

**Прохання врахувати можливість перетину державного кордону в умовах воєнного стану при подачі заявки.