Вступники, що є дітьми постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій чи осіб з інвалідністю внаслідок війни, але батьки яких не мають відповідного посвідчення, можуть підтвердити пільгу за допомогою відповідної довідки.

До цієї категорії відносяться діти осіб (а також особи з їх числа, які здобули ПЗСО в рік вступу), визнаних постраждалими учасниками Революції Гідності, учасниками бойових дій, особами з інвалідністю внаслідок війни відповідно до Закону України «По статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Вони можуть претендувати на переведення на вакантні місця державного або регіонального замовлення, якщо зараховані на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб.

Якщо ж батьки таких вступників не мають відповідного посвідчення, то можуть підтвердити пільгу за допомогою відповідної довідки.

Так, згідно з листом Міністерства освіти і науки України від 28.07.2022 № 1/8565-22 під час вступу до ЗВО для підтвердження пільги «дитини учасника бойових дій», замість посвідчення учасника бойових дій, може бути пред’явлена довідка про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпечення їх здійснення, форма якої затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 413.

У разі необхідності, довідка може бути використана для підтвердження статусу учасника бойових дій для захисників та захисниць інших областей України, де наразі ведуться активні бойові дії.

Для подробиць звертайтеся у приймальну комісію ЛНТУ: 096 543 8989

З вірою у ЗСУ, обирай ЛНТУ!

пільга