В ЛНТУ відбувся гучний виступ популярного гурту PROBASS Δ HARDI. В рамках благодійного туру університетами, музиканти відвідали наш університет. Електрогітари, барабани, «розривні» баси та неймовірна атмосфера. Усе це на собі відчули студенти та викладачі ЛНТУ.

ProbassProbass

Подібний концерт, кажуть його організатори, є свідченням незламності українського народу, бо навіть без світла ми можемо гуртуватися заради доброї справи і висловлювати свою стійку державницьку позицію. Відтак, вхід на захід вартував довільного донату на ЗСУ і нам вдалося зібрати чималу суму на підтримку наших воїнів.

ProbassProbassProbassProbassProbass

Впродовж заходу, гурт просто розривав зал неймовірною музикою, а молодь скандувала патріотичні гасла, підспівувала славнозвісне «Доброго вечора, ми з України» та навіть водила хороводи, об’єднуючись спільною мрією про перемогу та уявляючи, якими будуть наступні заходи єднання, після її здобуття.

ProbassProbassProbassProbass

Музиканти зізнаються, що їхні пісні набули популярності навіть в країні окупантів і вони спостерігають чимало відгуків про те, як їм подобається українська музика. Із такого парадоксу гурт насміхається, але кажуть, що їхня мета - популяризувати в усьому світі якісний український продукт. А, власне, студентська молодь і є рушієм прогресу, розвитку та творцями майбутнього нашої країни, тож тур університетами якнайкраще підходить для піднесення справжнього українського духу серед молоді.

ProbassProbassProbassProbassProbassProbassProbassProbassProbassProbass

На завершення - спільне виконання Гімну України, пісня на БІС та, звісно, селфі на пам‘ять.

Переборемо! Пересилимо! Переможемо! Все буде Україна!