У рамках проєкту Національного олімпійського комітету України в освітніх установах, ДЮСШ, а також громадах області тривають заходи з популяризації олімпійського руху, фізичної культури, спорту і здорового способу життя.
Разом із студентами була проведена Олімпійська розминка, яку очолила Майстер спорту України міжнародного класу: триразова учасниця Олімпійських ігор (2008-Пекін, 2012-Лондон, 2016-Ріо-де Жанейро), бронзова призерка кубку Європи 2011 року, багаторазова переможниця Чемпіонатів України з легкої атлетики (спортивна ходьба), учасниця та призер міжнародних змагань — Надія Боровська.
![спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_20240320_150410_031.jpg)
![спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_20240320_150410_232.jpg)
Також до руханки долучилися: відповідальний секретар відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області, директор Волинського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Олександр Хриплюк та завідувач кафедри фізичної культури, спорту та здоров‘я Володимир Ковальчук.
![спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_20240320_150409_990.jpg)
![спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_20240320_150409_804.jpg)
![спорт](/sites/default/files/inline-images/IMG_20240320_150409_811.jpg)
Кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я