GCF шукає до 5 студентів від кожного з кращих українських університетів, щоб приєднатися до програми дослідницької стипендії у Наньянському технологічному університеті, Сінгапур (NTU), яка триватиме з 20 травня до 20 липня 2024 р.

Кандидатури слід надіслати до офісу за адресою global.connect@ntu.edu.sg до 23 лютого 2024 року та заповнити заявку до 1 березня 2024 року на порталі заявок.

GCF приваблює найкращих і найталановитіших студентів останнього року бакалавра або магістра, які закінчують у 2025 році з великим інтересом до досліджень. Запрошуються студенти з усіх спеціальностей, щоб взяти участь у передових дослідженнях, які проводяться в NTU Singapore, провідному державному університеті, що займається інтенсивними дослідженнями, і світовим лідером у галузі науки та технологій. Викладачі та дослідники є одними з найуспішніших учених у світі, які вирішують грандіозні виклики людства та досліджують ШІ, розумне виробництво, цифрову економіку, кібербезпеку, машинне навчання, стійкий розвиток, 3D-друк, науки про здоров’я, фінансові технології тощо. NTU Singapore зробив внесок у зростання Сінгапуру як однієї з найбільш інноваційних націй у світі. Він позитивно вплинув на суспільство та промисловість, постійно перебуваючи в авангарді міждисциплінарного навчання, досліджень та інновацій. У рейтингу QS 2024 NTU ввійшов до 30 найкращих університетів світу та співпрацює з понад 600 провідними університетами світу.

Портал додатків

Переваги програми NTU Singapore GCF

Стипендія в розмірі 5000 сінгапурських доларів: отримайте щедру стипендію в розмірі 5000 сінгапурських доларів за цілеспрямовану участь у 2-місячній захоплюючій дослідницькій програмі разом із безкоштовним житлом у кампусі Yunan Garden NTU.

Дослідницьке наставництво від провідних світових викладачів: отримайте доступ до деяких із провідних світових вчених і викладачів, щоб отримати цінні вказівки для живильного та збагачуючого дослідницького досвіду.

Досвід Сінгапуру: дослідження та мережа в одному з найсучасніших, яскравих, динамічних і мультикультурних міст світу, яке є воротами в Азію.

NTU Singapore Campus: живіть, працюйте та грайте в SMART, найсучаснішому кампусі, що входить до 15 найкрасивіших кампусів світу.

Майстер-класи для професійного розвитку: відвідуйте спеціалізовані семінари, спрямовані на підвищення ваших професійних навичок, надаючи розуміння різних аспектів академічної та дослідницької кар’єри.

Презентація на симпозіуми: продемонструйте результати своїх досліджень, виступаючи на симпозіумі GCF, пропонуючи платформу для обміну своєю роботою з колегами, викладачами та професіоналами.

Соціальна залученість: насолоджуйтеся жвавою соціальною спільнотою, беручи участь у заходах, розроблених для встановлення зв’язків із іншими учасниками, сприяючи почуттю товариства та співпраці.

Мережеві можливості: беріть участь у мережевих заходах, семінарах і семінарах, які з’єднують вас із професіоналами, дослідниками та колегами, розширюючи вашу професійну мережу та створюючи тривалі зв’язки.

Інформаційні онлайн-сесії відбудуться:

1 сесія. Дата: 16 лютого Час: 9.00 ранку Сінгапур Timehttps: //ntu-sg.zoom.us/j/85435183362? Pwd = bdlty0pkui9irg9gt2dxcejpvucyut09meting id: 854 3518 3362 Passcode: ntu

2 сесія. Дата: 16 лютого Час: 18:00 за сінгапурським часомhttps://ntu-sg.zoom.us/j/82366477932?pwd=eklwZko1TDZkam1Ba3dSYVkyVlk4dz…Ідентифікатор зустрічі: 823 6647 7932 Пароль: NTU

Щоб отримати додаткову інформацію, будь ласка, напишіть Global Connect за адресою global.connect@ntu.edu.sg.