Досягнення та перспективи: про що йшлося на відкритому засіданні кафедри маркетингу

Хвиля відкритих засідань на кафедрах Луцького НТУ, за участі ректора ЗВО Петра Савчука, триває. Нині прозвітували про роботу, окресли перспективи та підняли актуальні питання на кафедрі маркетингу.

Перш за все завідувач кафедри Валентина Морохова прозвітувала про результати діяльності колективу. Зокрема, підняла найважливіше питання – акредитації: «Найголовніше питання сьогодні – це акредитація. Кафедра впродовж тривалого часу наполегливо працювала, оскільки вимоги до акредитації були жорстко завищені, тому ми відповідально готувалися».

У власній презентації, завідувач розповіла про оновлення аудиторного фонду, створення мультимедійного кабінету та заплановані ремонтні роботи. Вона також доповіла про історію створення кафедри та озвучила загальні відомості щодо діяльності педагогічного складу. До слова, кафедра перша на Волині у 2009 році випустила магістрів з маркетингу, а зустріч із випускниками довела, наскільки вагомий внесок викладачів у підготовку фахівців-маркетологів, адже усі вони розвиваються у межах обраної професії та мають престижні посади.

Крім того, Валентина Морохова розповіла про кадрове забезпечення кафедри, результати наукової та міжнародної роботи, перемоги студентів у конкурсах та олімпіадах, розвиток педагогічної інноватики, співпрацю із працедавцями та профорієнтаційну роботу.

Своєю чергою, ректор Луцького НТУ відзначив високі показники діяльності кафедри і наголосив, що готовий сприяти її розвитку і допомагати у вирішенні актуальних проблем.

«Кафедра маркетингу однозначно потужна, а кожна особистість викладацького складу -  сильні науковці. Тому моє завдання - почути, чим вам допомогти, як підтримати і зберегти автентичність кафедри», - наголосив Петро Савчук.

Після презентаційної частини, присутні на засіданні обговорили з ректором нагальні питання, внесли власні пропозиції щодо покращення діяльності кафедри, обговорили перспективи розвитку, які суттєво можуть вплинути на університетський показник в освітніх рейтингах.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ