В рамках співпраці між кафедрою обліку і аудиту Луцького національного технічного університету і кафедрою обліку, контролю, аналізу та оподаткування Львівського торговельно-економічного університету систематично проводяться заходи різного формату.

лекціялекція

Так, у стінах Львівського торговельно-економічного університету доцент кафедри обліку і аудиту Луцького національного технічного університету Сергій Зеленко провів гостьову лекцію з дисципліни «Фінансовий облік І».

Тема зустрічі: «Облік готівкових операцій із застосуванням РРО» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 071 Облік і оподаткування.

Основні акценти проведеного лекційного заняття стосувалися таких актуальних проблем, як процедури оформлення РРО/ПРРО через електронний кабінет платника податків, документування розрахункових операцій в роздрібній торгівлі при оплати покупцем готівкою та через платіжний термінал, відображення еквайрингових операцій на рахунках бухгалтерського обліку.

лекціялекція

Здобувачі освіти цікавилися особливостями відображення в обліку комісійних платежів банку-еквайєру та платіжній системі. На всі питання лектор надав аргументовану відповідь.

Дякуємо колегам із Львівського торговельно-економічного університету за гарну організацію гостьової лекції та напрацьовуємо напрямки подальшої плідної співпраці між ЛНТУ і ЛТЕУ в навчальній, методичній, науковій та інших видах діяльності.

лекціялекціялекція