Під патронатом Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства оборони України спільно з Генеральним штабом Збройних сил України, з 6 по 8 квітня 2023 року було організовано та проведено Анти-РЕБ Форум, який зібрав декілька сотень учасників з різних регіонів України.
![Форум](/sites/default/files/inline-images/E6C6385C-816E-4756-B774-86AB5D35E97D.jpeg)
У заході взяли участь доценти кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій факультету комп’ютерних та інформаційних технологій ЛНТУ Олег Кайдик та Тарас Терлецький.
![Форум](/sites/default/files/inline-images/2371210D-F07B-4B2A-8405-FB2025259A73.jpeg)
На Форумі обговорювали проблемні питання систем навігації, управління і передачі відео сигналів БпЛА в умовах впливу РЕБ.
![Форум](/sites/default/files/inline-images/90775B7A-2CFE-4618-9AFB-03866EC7E854.jpeg)
Кафедра АКІТ