Дозвілля може бути інтелектуальним та цікавим! Здобувачі освітніх програм «Товарознавство та експертиза в митній справі» другого курсу та «Митна справа та торгівля» і «Товарознавство та торговельне підприємництво» третього курсу разом з куратором Ярошевич Тетяною, завідувачкою кафедри ТЕМС Пахолюк Оленою та доцентом Передрій Оксаною відвідали музей сучасного українського мистецтва Корсаків.
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_3493.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_3494.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_3495.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_3496_0.jpeg)
Відвідувачі оглянули цікаві експозиції творів живопису, графіки, скульптури, інсталяції та відеоарту. Також студенти мали можливість перевірити свої знання та цікаво провести час у музеї науки та техніки.
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_3497_0.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_3498.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_3499.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_3500.jpeg)
Щиро дякуємо натхненникам музею за можливість емоційного перезавантаження та позитивні враження від прекрасного!
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_3502.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_3503.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_3501.jpeg)
![ТЕМС](/sites/default/files/inline-images/IMG_3504.jpeg)
Кафедра ТЕМС