Дозвілля може бути інтелектуальним та цікавим! Здобувачі освітніх програм «Товарознавство та експертиза в митній справі» другого курсу та «Митна справа та торгівля» і «Товарознавство та торговельне підприємництво» третього курсу разом з куратором Ярошевич Тетяною, завідувачкою кафедри ТЕМС Пахолюк Оленою та доцентом Передрій Оксаною відвідали музей сучасного українського мистецтва Корсаків.

ТЕМС ТЕМСТЕМСТЕМС

Відвідувачі оглянули цікаві експозиції творів живопису, графіки, скульптури, інсталяції та відеоарту. Також студенти мали можливість перевірити свої знання та цікаво провести час у музеї науки та техніки.

ТЕМСТЕМСТЕМСТЕМС

Щиро дякуємо натхненникам музею за можливість емоційного перезавантаження та  позитивні враження від прекрасного!

ТЕМСТЕМСТЕМСТЕМС

Кафедра ТЕМС