Перейти до основного вмісту

Другий етап підтвердження участі в додатковій сесії НМТ

Сьогодні розпочався другий етап підтвердження участі в додатковій сесії НМТ, що буде здійснюватися через інформаційну сторінку та триватиме до 10 серпня.

Фото


Цей етап також повинні пройти учасники основної сесії, які не мали змоги скласти тестування.

З урахуванням населеного пункту, вибраного під час етапу підтвердження участі у НМТ, буде здійснено розподіл учасників за тимчасовими екзаменаційними центрами.

Можливість завантажити запрошення з’явиться після проходження двох етапів підтвердження участі у НМТ (з 12 серпня). У запрошенні буде зазначено дату, час і місце додаткової сесії.

Заплановано, що додаткова сесія НМТ проходитиме у 21 області України та місті Київ. Наразі неможливо провести НМТ у АР Крим, місті Севастополь, Донецькій, Луганській і Херсонській областях.

За кордоном додаткову сесію НМТ буде проведено в Австрії, Бельгії, Болгарії, Греції, Грузії, Данії, Естонії, Канаді, Латвії, Литві, Люксембургу, Молдові, Німеччині, Португалії, Польщі, Словенії, Словаччині, Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії, Сполучених Штатах Америки, Туреччині, Угорщині, Фінляндії, Франції, Хорватії, Чехії, Швейцарії.

Вдячним усім закладам освіти та міжнародним партнерам, які докладають максимум зусиль для проведення вступної кампанії та надання можливості всім охочим навчатися в омріяних закладах вищої освіти України.