У п’ятницю 21 травня 2023 року студенти бакалаврату і магістратури освітніх програм зі спеціальності 051 Економіка, а також доценти кафедри економіки Микола Дзямулич і Антоніна Гордійчук в рамках проведення дискусійного клубу «Проблеми та перспективи розвитку Економіки 4.0» відвідали Волинську обласну військову адміністрацію. У Волинській ОВА відбулася зустріч із заступником голови адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO), к.е.н. Вікторією Левчук, яка розповіла про хід та специфіку цифрової трансформації у Волинській області.

Економіка

Студентів ознайомили з пріоритетними напрямками цифровізації Волині – Digital Volyn, особливості роботи CDTO, формування принципів цифрової держави у відносинах з суспільством. Окремо була акцентована увага на оновленому проекті Дія.Освіта, який розкриває широкі можливості підвищення кваліфікації та професійного навчання для усіх категорій населення. При цьому, для студентів особливо важливим було ознайомитися з принципами lifelong learning – навчання впродовж усього життя, на засадах яких їм доведеться будувати свою майбутню професійну діяльність.

Економіка

Окрема увага була приділена проблематиці кібербезпеки в сучасному житті, визначені принципи протидії цифровому шахрайству та фішинговим діям, розглянуті особливості безпеки фінансових операцій в Інтернет-мережі.

Економіка

Крім того, Вікторія Левчук у своїй розповіді торкнулася й інших актуальних питань цифрової взаємодії – розширення можливостей цифрових систем взаємодії держави та громадян, впровадження принципів e-демократії та ін.

Економіка

Загалом варто відзначити гарну комунікативну взаємодію студентів в процесі обговорення актуальних питань цифровізації. Пані Вікторія висловила сподівання на продуктивну подальшу співпрацю обласної адміністрації з Луцьким національним технічним університетом в аспекті цифрової освіти студентів, зокрема економічних спеціальностей.

У процесі дискусії студенти отримати відповіді на багато актуальних питань та мали змогу висловити власну думку щодо перспектив розвитку Економіки 4.0 у регіоні.

Дякуємо заступнику Волинської ОВА Вікторії Левчук за цікаву та змістовну зустріч!

Доцент кафедри економіки

Микола Дзямулич