Світ дитячих мрій, бажань та захоплень сьогодні панував у Луцькому національному технічному університеті. Справжній «Дитячий університет» ми влаштували у День захисту дітей, аби малюки могли відчути непідробне щастя та огорнутися любов’ю і увагою оточуючого світу.

Діти

Організатором заходу виступив Волонтерський центр ЛНТУ. Ігри, батли, подарунки, бульбашкове шоу і запальна дискотека… у світ дива та казки сьогодні потрапили усі.

По-особливому дітлахів та їхніх батьків зустрічали уже на вході до «Дитячого університету». Тут маленьким гостям свята вручали іменні студентські квитки, які вони зможуть залишити собі на пам’ять аж до справжнього вступу у ЗВО, а тоді кожного маленького студента розфарбовували патріотичними символами.

Діти

Із привітаннями до юних гостей звернулася ректор ЛНТУ Ірина Вахович, яка побажала діткам яскраво і цікаво провести час, а батьків закликала подарувати малечі якомога більше позитивних емоцій, хоча би на один день відійшовши від реалій складних для України часів.

«Я дуже рада вітати наших маленьких гостей в ЛНТУ. Наш захід відбувається під гаслом «Дитячий університет» і сподіваюся, що ви закохаєтеся в наш заклад освіти і прийде час, коли ви станете справжніми нашими студентами. Сьогодні в нас діють багато локацій, кожен факультет і кожна кафедра підготували свої сюрпризи. Тому я бажаю отримати насолоду та відчути приємність спілкування з нашим неймовірним майбутнім поколінням. Зараз ми переживаємо дуже складний період, а тому робимо все для того, щоб наші діти, хоча би на один день, забули про те, що сьогодні відбувається в країні», - наголосила Ірина Вахович.

Діти

Про особливості кожної локації «Дитячого університету» розповіла ідейна натхненниця заходу Ірина Бандура: «Ми пропонуємо вам потрапити у неймовірну країну: країну знань, країну дива, країну спорту. Я бажаю вам найкращого, позитивного, драйвового настрою, бо сьогодні у нас тут присутнє наше майбутнє, найцінніше, найважливіше, що є в нашому житті – наші діти».

Діти

Тож маленькі студенти побували у Техноляндії, де познайомилися із захопливим світом науки, керували роботами, за допомогою думок, пізнавали ІТ-технології, пробували керувати літаками, дізнавалися магію світла і багато-багато іншого.

У Диволяндії малеча займалася творчістю, створюючи художні шедеври, пізнавали світ, завдяки прапорам різних країн, розвивали логіку та інтуїцію, розгадували ребуси і вчилися рахувати гроші в умовному банку.

Діти

У Спортляндії юні гості «запалили» університет своєю невгамовною енергією, танцюючи у запальному флешмобі  разом зі спортсменами ЛНТУ та волонтерами. Крім того, вдалося діткам позмагатися у патріотичному батлі, у якому даючи відповіді на запитання з історії нашої держави, здобували призи. І примітно, що переможницею стала дружба, тож і незабутні подарунки отримав кожен гість «Дитячого університету».

Діти

Особливий виступ діткам подарували вихованці бійцівського клубу «Bushido», демонструючи майстерність у бойовому виді спорту. А найбільше захоплення малечі викликало бульбашкове шоу, яке полонило їхні серця справжньою магією.

А ще, малеча мала змогу покататися на диво-баггі, посмакувати солодкими напоями і різноманітними смаколиками, познайомитися один з одним на феєричній дискотеці.

Діти

В умовах війни важко знайти у собі позитивні емоції та ще й поділитися ними зі світом, але наші діти – це наше майбутнє, яке має бути вбережене від смутку і страху. Тож ми дякуємо усім організаторам заходу і тим, хто допомагав зробити свято добра та любові нашим діткам. Нехай буде мир та все буде Україна!