Ефективна комунікація - це запорука особистого і професійного успіху та якості нашого співіснування в соціумі. Як часто ми скаржимося на те, що нас не розуміють! Але чи вміємо ми висловлюватися так, щоб нас не лише «слухали», але й «чули»?
Чи вміємо ми говорити про свої потреби й слухати емпатійно? Як комунікувати правильно, щоб нікого не образити? Які кліше вживати, як висловлювати почуття, як взаємодіяти з людьми у різних життєвих ситуаціях? Чому метод ненасильницької комунікації називають «мовою життя»?
![філологія](/sites/default/files/inline-images/%D0%BC%D0%B0%D1%801.jpg)
![філологія](/sites/default/files/inline-images/%D0%BC%D0%B0%D1%802.jpg)
Гостьовий лектор, кандидат економічних наук, доцент, засновниця приватного навчального закладу «Years» Валентина Галущак провела лекцію-тренінг для здобувачів освіти ОП Філологія (Прикладна лінгвістика).
Спілкування зі спікером відбувалося на тему: «Комунікація - базова навичка сучасного життя». Під час зустрічі студенти отримали покрокову інструкцію з ефективної комунікації та мали змогу закріпити отриманні знання, виконуючи практичні завдання.
Дякуємо спікеру за можливість почути корисні поради, лайф-хаки та практичні кейси. Подібні зустрічі беззаперечно є запорукою майбутнього успіху наших здобувачів.
![філологія](/sites/default/files/inline-images/%D0%BC%D0%B0%D1%803.jpg)
![філологія](/sites/default/files/inline-images/%D0%BC%D0%B0%D1%804.jpg)
![філологія](/sites/default/files/inline-images/%D0%BC%D0%B0%D1%806.jpg)
Алла Мартинюк, завідувач кафедри іноземної та української філології