У рамках угоди про співпрацю між Луцьким національним технічним університетом і Чернівецьким національним університетом ім. Ю. Федьковича науковці ЛНТУ здійснили робочий візит у Чернівці.

Відвідали партнерський університет доценти кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих систем ЛНТУ Тарас Терлецький та Олег Кайдик.

У ході дводенного візиту представники нашого ЗВО відвідали кафедру радіотехніки та інформаційної безпеки, яка входить до складу інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ ім. Ю. Федьковича та ПП «АРТОН», яке є одним із світових лідерів у виробництві приладів пожежної та охоронної сигналізації.

Проректором з наукової роботи ЧНУ ім. Ю. Федьковича д.т.н., професором Андрієм Самілою була ініційована зустріч колективу кафедри РТІБ із луцькими коллегами. Крім того, науковцям ЛНТУ запропоновано долучитися до подання наукових праць у журнал «Безпека інфокомунікаційних систем та Інтернету речей» (Security of Infocommunication Systems and Internet of Things).

Чернівці

У ході конструктивного діалогу між гарантом ОП «Інформаційні системи та технології охорони і безпеки» Тарасом Терлецьким та завідувачем кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки к.т.н., доцентом Петром Шпатаром були визначені напрямки наукових стажувань викладачів кафедри АКІТ ЛНТУ, які будуть забезпечувати навчальний процес за згаданою вище освітньою програмою. Колеги поділились своїми напрацюваннями та науковими здобутками кафедри.

ЧернівціЧернівціЧернівці

Ще одним вектором поїздки до Буковини було налагодження зв’язків між ЛНТУ та ПП «АРТОН». Сьогодні ПП «АРТОН» – це підприємство, яке сповідує інноваційну модель розвитку підприємства та успішно пройшло інспекційні перевірки декількох відомих європейських центрів сертифікації. Засновник підприємства Ігор Місевич на належному рівні оцінив прагнення ініціативної групи далі розвивати свої задуми щодо розвитку та вдосконалення освітньої програми «Інформаційні системи та технології охорони і безпеки» та запропонував закріпити взаємні відносини угодою про співпрацю. Ігор Захарович представив свою професійну команду й власноруч провів екскурсію виробництвом та запропонував спільно опрацювати низку актуальних питань, які потребують наукового підходу.

На завершення зустрічі було запропоновано укласти довгострокову угоду про співпрацю між ЛНТУ та ПП «АРТОН».

ЧернівціЧернівціЧернівціЧернівці

Доцент кафедри АКІТ Олег КАЙДИК