Соціальна відповідальність – це сьогодні невід’ємний елемент діяльності сучасного бізнесу, що сприяє позитивному впливу на вирішення соціальних, екологічних та економічних проблем.
![Економіка](/sites/default/files/inline-images/IMG_4652_0.jpeg)
![Економіка](/sites/default/files/inline-images/IMG_4651_0.jpeg)
![Економіка](/sites/default/files/inline-images/IMG_4653_0.jpeg)
Особливо важливо проявляти соціальну відповідальність і в наш складний воєнний час. Це сьогодні безпосередньо реалізовується через різноманітні волонтерські ініціативи як окремих громадян, так і громадських організацій та суб’єктів бізнесу.
В ЛНТУ також фактично з перших днів від початку повномасштабного вторгнення активно функціонує волонтерський центр, який надає різноманітну гуманітарну та військову допомогу.
![Економіка](/sites/default/files/inline-images/IMG_4654_0.jpeg)
![Економіка](/sites/default/files/inline-images/IMG_4655_0.jpeg)
![Економіка](/sites/default/files/inline-images/IMG_4656.jpeg)
Студенти першого курсу спеціальностей 051 Економіка та 073 Менеджмент також проявили активну громадянську позицію та в рамках практичних занять з дисципліни «Соціальна відповідальність» долучилися до плетіння захисних військових сіток, які потім надалі передаються для потреб ЗСУ.
![Економіка](/sites/default/files/inline-images/IMG_4657_0.jpeg)
![Економіка](/sites/default/files/inline-images/IMG_4658_0.jpeg)
Доцент кафедри економіки Оксана Хілуха