Соціальна відповідальність – це сьогодні невід’ємний елемент діяльності сучасного бізнесу, що сприяє позитивному впливу на вирішення соціальних, екологічних та економічних проблем.

Економіка ЕкономікаЕкономіка

Особливо важливо проявляти соціальну відповідальність і в наш складний воєнний час. Це сьогодні безпосередньо реалізовується через різноманітні волонтерські ініціативи як окремих громадян, так і громадських організацій та суб’єктів бізнесу.

В ЛНТУ також фактично з перших днів від початку повномасштабного вторгнення активно функціонує волонтерський центр, який надає різноманітну гуманітарну та військову допомогу.

ЕкономікаЕкономікаЕкономіка

Студенти першого курсу спеціальностей 051 Економіка та 073 Менеджмент також проявили активну громадянську позицію та в рамках практичних занять з дисципліни «Соціальна відповідальність» долучилися до плетіння захисних військових сіток, які потім надалі передаються для потреб ЗСУ.

ЕкономікаЕкономіка

Доцент кафедри економіки Оксана Хілуха