Студентські роки – це не лише навчання, це ще й цікаві мотивуючі зустрічі.

Здобувачі першого курсу освітньої програми «Комп’ютерна інженерія» разом із куратором, гарантом ОП Світланою Лавренчук відвідали один із офісів фірми Internetdevels.

Оксана Демчук познайомила з основною діяльністю компанії та ІТ-школи OxiT, яка успішно функціонує при фірмі.

ФКІТ

Здобувачі мали змогу побачити як працюють програмісти, почули настанови та поради. Говорили про логіку, дискретну математику, вищу математику, бази даних, web-розробку, операційні системи, іноземні мови та їхню роль і вплив на подальшу професійну кар’єру.  Не оминули і актуальної теми про штучний інтелект та його вплив на навчання та роботу. Присутні обмінялися досвідом використання чату GPT. Загалом, зустріч пройшла у формі цікавого діалогу.

ФКІТФКІТ

Досить важливо почути настанови саме на початку навчання, щоб розуміти його суть і не втратити можливостей. Тому ми вдячні пані Оксані за корисні поради та поставлені акценти.

ФКІТ

Гарант ОП «Комп’ютерна інженерія»

кандидат технічних наук, доцент кафедри

комп’ютерної інженерії та кібербезпеки