Формування компетентностей майбутніх фахівців відбувається не тільки на заняттях, але й у неформальному середовищі. 4 жовтня 2023 р. здобувачі спеціальностей Професійна освіта (Цифрові технології) та Середня освіта (Інформатика) разом із кураторами Юлією Мельничук, Ольгою Гулай та Павлом Саварином відвідали одну із найкреативніших локацій Луцька – музей сучасного українського мистецтва Корсаків та музей науки і техніки.

ФЦОСТ

Таке поєднання прекрасного та корисного демонструє сучасну тенденцію у педагогіці – STEAM. Вона охоплює природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering), мистецтво (Art) та математику (Mathematics).

ФЦОСТ

Оглянувши експозицію «Космогонія сенсів», долучилися до прояву творчого єднання українських митців, намагалися (не завжди успішно) зрозуміти їхню рефлексію на події сьогодення та пошук нових значень. Ми побачили процес створення художником Петром Антипом найбільшої картини у світі «Космогонія», площею 2000 квадратних метрів.

ФЦОСТФЦОСТФЦОСТ

А у музеї науки і техніки не тільки оглянули експозицію різноманітних технічних засобів різних років, але й відчули себе дітьми завдяки інтерактивним експонатам.

Куратори кафедри цифрових освітніх технологій