Перейти до основного вмісту

У Луцькому національному технічному університеті відбулася зустріч науковців та студентів із представниками Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій.

Серед спікерів заходу: заступник директора офісу Ігор Паренчук, начальник департаменту розвитку інновацій відділів Ольга Кронда, заступник начальника департаменту розвитку інновацій, начальник відділу розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій Анастасія Ярмолюк, начальник відділу координації грантової діяльності департаменту розвитку інновацій Галина Штогрин.

воркшоп

Із вітальним словом виступила проректор з НПР та досліджень ЛНТУ Олена Лютак, відзначивши, що напередодні воркшопу, ректор ЛНТУ Ірина Вахович та представники УКНОІВІ підписали угоду про створення Центру підтримки технологій та інновацій на базі ЛНТУ, який входить до національної мережі TISCs.

«Ми підписали угоду про створення Центру підтримки технологій та інновацій, а нині представники УКРНОІВІ проведуть воркшоп про те, що таке інтелектуальна власність. Саме на вас лежить майбутнє нашої крани, ви володієте величезним науковим інноваційним потенціалом, а університет створює різні можливості для того, щоб ви реалізували свій потенціал», - звернулася до присутніх проректор.

воркшопворкшопворкшопворкшопворкшопворкшопворкшоп

Одночасно, фахівці УКРНОІВІ розповіли про власну діяльність, сервіс та послуги, які надає організація.

«У нас надзвичайно тісна співпраця з Всесвітньою організацією інтелектуальної власності, яка є однією з 16 установ ООН і те, що ми відкрили Центр підтримки технологій та інновацій - це пряма програма від цієї організації. Для університету надаються можливості для комерціалізації, реєстрації об’єктів інтелектуальної власності, оскільки інтелектуальна власність насправді оточує вас скрізь, в кожній професії вона присутня, адже ви генеруєте ваші ідеї, зароджуєте інновації, а наше завдання – сприяти розвитку цих інновацій, щоб вони були затребувані, а ви змогли отримувати кошти від комерціалізації своїх проектів», - наголошують спікери.

воркшопворкшопворкшопворкшопворкшоп

Кожен із гостей мали нагоду розповісти про окремий напрям діяльності, зокрема, учасники воркшопу почули про розвиток стартап-екосистеми, комерціалізацію об’єктів права інтелектуальної власності та грантову діяльність УКРНОІВІ для стартапів.

воркшопворкшопворкшопворкшопворкшоп