Перейти до основного вмісту

Студенти третього курсу спеціальності 232 Соціальне забезпечення денної та заочної форм навчання з 15 по 28 червня 2023 року в рамках проведення Фахового тренінгу знайомилися з інституціями соціального захисту міста Луцька та області. Організатори та керівники тренінгу – завідувач кафедри соціогуманітарних технологій доцент Оксана Жук та доцент кафедри соціогуманітарних технологій Ірина Сушик.

Насичений графік відвідування організацій/установ/служб соціального захисту та соціального забезпечення населення з використанням змішаного формату проведення заходів дозволив ознайомитися студентам з роботою Департаменту соціальної політики Луцької міської ради, Волинського обласного центру соціальних служб, Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області, кар’єрним хабом для жінок, які постраждали від домашнього насильства або знаходяться у групі ризику ВОНАхаб, Волинським обласним центром соціально-психологічної допомоги. Крім того, викладачі та студенти мали можливість долучитися до тренінгу з організації й проведення адвокаційної кампанії, організованого ГО «Гендерний креативний простір» у межах проєкту «Адвокація у сфері надання медичних та психосоціальних послуг коаліцією ГО «Безпека та рівність».

ФЦОСТ

15.06.2023 р. Зустріч з директором Департаменту соціальної політики Луцької міської ради Вікторією Майбородою.

ФЦОСТ

16.06.2023 р. Відвідування Волинського обласного центру соціальних служб. Кейс від директора центу Ольги Ярощук та колег.

ФЦОСТ

19.06.2023 р. Перший день стажування студентів у Головному управлінні пенсійного фонду України у Волинській області

ФЦОСТ

20.06.2023 р. Знайомство з діяльністю «ВОНАхаб» - кар’єрного хабу для жінок, які постраждали від домашнього насильства або знаходяться у групі ризику та начальницею Управління соціальних служб сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради Ліною Галан.

ФЦОСТ

Короткі кейси про роботу ВОНАхабу від кар’єрних радниць Галини Дутко та Ірини Степановської, психологині Оксани Самолюк та інформаційної менеджерки Ольги Коновалової.

ФЦОСТ

Привітні працівники та атмосфера хабу сприяли продуктивному спілкуванню, знайомству з роботою та її особливостями, викликали неабияке зацікавлення викладачів та студентів для подальшої співпраці.

ФЦОСТ

22.06.2023. Зустріч з Аллою Лейбик – начальником відділу методології та організації роботи із застосування пенсійного законодавства та Оленою Воронюк – головним спеціалістом сектору організаційно-інформаційної роботи Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області.

 

ФЦОСТ

 

23.06.2023. Зустріч з працівниками Волинського обласного центру соціально-психологічної допомоги Тетяною Склезь та Анастасією Хом’як.

ФЦОСТ

Викладачі та студенти мали можливість долучитися до тренінгу з організації й проведення адвокаційної кампанії, організованого ГО «Гендерний креативний простір» у межах проєкту «Адвокація у сфері надання медичних та психосоціальних послуг коаліцією ГО «Безпека та рівність». Через певні соціальні ролі учасниці розробляли етапи адвокаційної кампанії та визначали ключові проблеми й шляхи їх вирішення. Учасників тренінгу ознайомили з кращими практиками успішних адвокаційних кампаній: «Невидимий батальйон» – кампанія за права жінок-військовослужбовиць (Марія Берлінська, м. Київ); Європейська Хартія рівності жінок і чоловіків на місцевому рівні (Світлана Ходакова, м. Вінниця); Політика рівності – кампанія протидії сексуальним домаганням на робочому місці (Коаліція «Вінниччина 1325»).

ФЦОСТ

28.06.2023 р. На завершення фахового тренінгу студенти успішно склали іспит у Zoom форматі, презентували свої роботи та обговорили можливість практичного застосування отриманих на тренінгу знань при написанні кваліфікаційних робіт бакалавра.

 

Завідувач кафедри соціогуманітарних технологій доцент Оксана Жук, доцент кафедри соціогуманітарних технологій Ірина Сушик