17-18 листопада науковці факультету аграрних технологій та екології, зокрема і кафедри агрономії, взяли участь у II Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні технології агропромислового виробництва» (м. Кропивницький).

ФатеФате

Декан факультету аграрних технологій та екології, проф. Руслан Кірчук та завідувач кафедри агрономії, доц. М. Зінчук, увійшли до оргкомітету конференції. Основні проблематики торкались багатьох актуальних на сьогодні питань, що турбують як науковців, так і практиків аграріїв нашої країни.

ФатеФате

Від ЛНТУ виступили к. с/г. н. Микола Зінчук, завідувач кафедри агрономії, та к. с/г. н. Марія Августинович, старший викладач кафедри агрономії. Микола Зінчук розповів колегам про можливості використання згорілих торфовищ задля планування на них, в подальшому, кормових угідь як кормової бази тваринництва.

Марія Августинович наголосила на тому, що науковцям необхідно дослухатись до потреб практиків аграріїв, адже в реальних польових умовах не завжди спрацьовують наукові твердження і необхідно брати до уваги абсолютно всі фактори впливу на формування якісного та високого врожаю.

ФатеФатеФате

На завершення зустрічі, колеги обмінялись думками та планами щодо подальшої співпраці для вирішення проблем, що постають у воєнний час, адже у важкі для країни часи будь-яка підтримка вітається та цінується.

Марія Августинович, кафедра агрономії