16.02.2015 року відбувався Форум публічної дипломатії (PublicDiplomacyForum) в м. Брюссель (Бельгія), який щорічно організовується Відділом публічної дипломатії Штаб-квартири НАТОwww.nato.int/pdforum.
До участі в даному заході запрошуються представники громадськості різних країн світу.В цьому році участь в даному заході прийняла доцент кафедри економічної теорії та міжнародної економіки Луцького НТУ Оксана Урбан.
Луцький національний технічний університет має багаторічний досвід співпраці з Центром інформації і документації НАТО, завдяки чому посилюється співпраця Луцького НТУ з міжнародними структурами та організаціями.
На Форумі обговорювалися питання виходу України з кризи, роль сучасної публічної дипломатії в контексті уникнення конфліктів.
17.02.2015 року в Штаб-квартирі НАТО відбулася зустрічпредставників України, Росії, Казахстану, Вірменії, Грузії та Молдови. Представники регіональних центрів відмітили необхідність посилення міжнародної співпраці та проведенні спільних заходів. Наприкінці брифінгу учасники мали змогу провести зустріч з представниками української місіїв Штаб-квартирі НАТО http://nato.mfa.gov.ua/ua.
Символічним стало фото української делегації з національним прапором в Штаб-квартирі НАТО.
Оксана Урбан,
доцент кафедри економічної теорії
та міжнародної економіки