Перейти до основного вмісту

У стінах ЛНТУ відбулася мотиваційна зустріч за участі випускників ЗВО, а нині успішних бізнесменів у сфері логістики. Організатори форуму – факультет транспорту та механічної інженерії.

Говорили не лише про професію, але й надихали на успіх, на досягнення власної життєвої мети і на постійний розвиток, який і є запорукою вдалого майбутнього.

ФтміФтмі


Представив спікерів заходу декан ФТМІ Ігор Мурований, зазначивши: «Сьогодні ми будемо розглядати логістику не з точки зору науки, а зі сторони практики. Ділитимуться власним досвідом роботодавці та наші друзі, які водночас, є стейкхолдерами нашого університету. Вони розкажуть про свою історію професійного шляху і ланцюжок логістики від студента до керівника-професіонала».

Фтмі

Так, серед гостей заходу: Дмитро Гаврилов - керуючий партнер мереж Наш Край та SPAR; Член Ради директорів Volwest Group; Співзасновник філій Комп'ютерної академії IT STEP в Луцьку, Хмельницькому, Житомирі, Чернівцях, Ужгороді та Черкасах; Сергій Ришко - засновник та співвласник активів ТОВ ЗАХІДБУДЕНЕРГОРЕСУРС, директор з технічних питань; Володимир Кухта - керівник відділу продажів у Волинській області ТОВ «Богдан-Авто Луцьк» - офіційний дилер Hyundai, Haval, Jac, Ravon та представники ТОВ «88 ЛОГІСТІКС» Андрій Новосад (засновник компанії) і Оксана Білецька (проектний менеджер компанії).

Привітала гостей форуму ректор ЛНТУ Ірина Вахович, як висловила вдячність випускникам нашого ЗВО за небайдужість до професійного розвитку молоді, відкриті можливості проходження практики та обмін цінним професійним досвідом.

«ЛНТУ - це команда, яка динамічно рухається, розвивається і докладає неймовірних зусиль, щоб забезпечити якість вищої освіти на Волині, забрендувати наш ЗВО як потужний осередок. Ми дотримуємося формули Наука-Бізнес-Влада і прагнемо мати співпрацю із вами, аби чути ваші думки і знати, чим сьогодні живе ринок, щоб розуміти, як навчати наших студентів. Сподіваємося на посилення співпраці із партнерами, готові прислухатися до вас і ваших потреб, розуміємо наскільки логістика і транзитна територія Волині є визначальною у багатьох сферах, тож ми повинні спільно розвиватися у цих напрямах», - наголосила ректор.

Фтмі

Розпочався форум мотивації та професіоналізму зі спічу Дмитра Гаврилова. Він розповів про власний кар’єрний шлях і про ті проекти, якими займається сьогодні.

Після навчання в університеті він працював розробником програмістом на ВАТ «Електротермометрія», а після того змінив не одну компанію та не одну професію. Саме широкий спектр практики, наголошують усі спікери, дає можливість самовизначитися та впевнитися в обраній справі. Тільки випробувавши на собі різну діяльність, ти знаходиш правильне місце у житті.

ФтміФтміФтмі


Так, Дмитро Гаврилов потрапив у Volwest Group, де й на разі є очільником і паралельно реалізовує низку перспективних проектів. За час професійного становлення, додає спікер, виокремив три базові принципи: неперервний рух вперед; менеджерський паралелізм; критичний аналіз. Тож у цьому контексті підприємець радить студентам мати ціль і мету, не зациклюватися на одній роботі, а всебічно розширювати кругозір і йти до мрії. Важливо, додає він, аналізувати інформацію, не вестися на легкі гроші і не боятися пробувати, навіть якщо якась робота не матиме успіху, це - досвід, який приведе до вершин.

ФтміФтмі


Думку про безперервний рух та вдосконалення підхопив Сергій Ришко. Він додає, що сьогоднішні студенти – це майбутнє нашої країни і саме від них залежить, як далі рухатиметься Україна, яким чином відбуватиметься її розвиток.

ФтміФтміФтмі


Сергій Ришко зауважує, що сьогодні виробництва потребують кваліфікованих кадрів, затребуваними є всі технічні спеціальності, тож молодь має горизонт для професійної реалізації.

«Ви повинні набути хорошу базу знань в університеті і далі продовжувати розвиватися самостійно, вдосконалюватися, прислухаючись до свого внутрішнього голосу, до своїх прагнень і мрій», - підкреслює спікер.

Він пояснив, чому не всі досягають своєї мети. Річ у тому, що багато людей не мають чіткого плану і кінцевого терміну його реалізації. Надзвичайно важливо ставити перед собою задачі на кожен день і реалізовувати їх, вчитися планувати своє життя і тоді досягнути успіху буде простіше.

ФтміФтмі


Володимир Кухта поділився власною історією пристрасті до автомобілів, яка й вилилася в його особистий професійний успіх.

Уже на 3 курсі навчання він працював в автосалоні, щоби мати додаткові кошти. Згодом автомобільний ринок у Луцьку почав стрімко розвиватися, збільшувалися масштаби діяльності, відкривалися сучасні автомобільні центри, що включали продаж, сервісне і гарантійне обслуговування. Тож, завдяки прагненню рухатися далі і досягати кар’єрних висот в улюбленій справі, підприємцеві вдалося здійснити власні плани та амбіції.

ФтміФтміФтмі


«Я бажаю вам знайти себе! Університет дає відчуття колективної відповідальності і прагнення себе розкрити. Тут ти вчишся жити, комунікувати з людьми, вирішувати складні питання. Ваше завдання - бачили свою ціль і до неї іти. Головне, щоб обрана справа вам подобалася і приносила задоволення», - закликає спікер.

Фтмі

Прості, утім надзвичайно важливі істини доніс до молоді Андрій Новосад. Не соромлячись, він пригадав, що першою його роботою було прибирання: «Я спробував працювати руками і заробив гроші, вдвічі більші, аніж на той час була стипендія. Але саме так заробляються гроші – вони заробляються важко. Потрібно постійно розвиватися і навчатися, в іншому випадку - ми будемо просто існувати».

Фтмі

Стейкхолдер наголошує на тому, що саме від багажу різнобічних знань залежить подальша доля людини, адже маючи знання – можеш вправно використати їх на практиці. Тут, до слова, важливо додати, що й практикою нехтувати не можна: «Складна ситуація для всіх студентів - знайти роботу після університету, бо ж всюди потребують досвід. Я рекомендую: просто підіть на стажування і доведіть, що ви достойні стажуватися. Пробуйте і не бійтеся. Два тижні достатньо, хоча би для того, щоб зрозуміти, чи це ваша справа. Таким чином я пройшов багато компаній і змінив багато робіт, але так я зрозумів, яка сфера буде потрібною в найближчі десятиліття».

ФтміФтмі


Андрій Новосад продовжив розповідь про те, як створив власну логістичну компанію, як продовжує її розвивати та збільшувати потужності: «Вам ніхто не розкаже як правильно потрібно досягати успіху, вам просто треба почати щось робити, як це робили кожен з нас. Тепер у мене є власна компанія, вантажівки, великий колектив і ми відкриті до співпраці із молоддю. До речі, п’ять наших працівників вийшли з компанії, створивши власний бізнес. Однак, я не боюсь навчати людину, яка піде, я боюся її не навчити і вона, натомість, залишиться у мене в компанії. Так людина не буде прагнути вчитися й розвиватися, а мені такої - не потрібно», - додає підприємець.

ФтміФтмі


Доповнила спіч колеги Оксана Білецька, яка одразу дала конкретні пропозиції студентам щодо додаткового навчання. Йдеться про онлайн школу «Логістика з нуля», яку власне й започаткували у ТОВ «88 ЛОГІСТІКС». Тим паче, що двомісячне навчання повноцінно можна вказувати у резюме, адже воно фактично заміняє два роки робочого досвіду.

«Ми даємо можливість зрозуміти, чи сфера міжнародної експедиційної логістики - це ваше. Як показала воєнна ситуація в Україні, логістика - один з небагатьох напрямів, який лишився на плаву. Логістика була і буде, бо людям завжди потрібно доставляти щось з пункту А в пункт Б», - запевнила Оксана Білецька.  

Фтмі

На знак подяки стейкхолдерам за співпрацю та участь у мотиваційному форумі випускників, Ірина Вахович вручила кожному спікеру подяки. І уже як годиться в ЛНТУ – спільне фото з друзями на згадку.

Дякуємо нашим випускникам і чекаємо нових яскравих зустрічей!

ФтміФтмі