25 листопада у Луцьку стартував Чемпіонат України з французького боксу Сават. Триватиме він впродовж трьох днів і прийматиме учасників із десяти областей України.

СаватСаватСаватСаватСаватСават

Співорганізаторами змагань виступає Луцький національний технічний університет та наша колега - асистент кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я, майстер спорту міжнародного класу Анастасія Коновальчук.

За словами Анастасії Коновальчук, на чемпіонаті зібралися більше 180 спортсменів і це надзвичайно приємно, особливо у такі складні для України часи. Утім, зізнається спортсменка, це підтверджує силу та незламність українців. Водночас, додає, що досвідчені майстри спорту роблять усе, аби популяризувати бокс Сават серед молоді.

СаватСаватСаватСаватСаватСават

Розпочинаючи захід, усі присутні виконали Гімн України та хвилиною мовчання вшанували пам‘ять полеглих у війні.

В урочистому параді струнко вишикувалися судді змагань та учасники - спортсмени. На Чемпіонаті представлені команди із різних областей, зокрема Рівненщини, Житомирщини, Вінничини, Львівщини, Одещини та Дніпропетровщини, Миколаївщини, Тернопільщини та Волині.

СаватСаватСаватСаватСаватСаватСават

Серед запрошених гостей в урочистому відкритті змагань взяли участь президент Української федерації французького боксу Сават, Заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії Геннадій Воловіков; ректор ЛНТУ Ірина Вахович, ректор ВНУ ім.Лесі Українки Анатолій Цьось, начальник управління у справах молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації Олександр Хвіщук.

Усі вони привітали учасників та організаторів заходу із успішним стартом змагань та побажали сили і натхнення на здобуття найкращих спортивних результатів.

СаватСаватСаватСават

Висловила гордість за молоде покоління спортсменів Ірина Вахович, зазначивши, що війна в країні та відсутність світла не стають перешкодами на шляху розвитку нашої талановитої молоді, досягнення перемог на спортивному рингу та на військовому фронті.

Згодом, організаторів Чемпіонату відзначили подяками, а для підняття бойового українського духу, виступили вихованці спортклубу козацького бойового мистецтва «Герць».

СаватСаватСаватСаватСаватСават

Варто відзначити, що захід відбувається за організації Міністерства молоді та спорту України, Української федерації французького боксу Сават, ЛНТУ, ВНУ ім.Лесі Українки, Луцької міської ради, Волинської обласної ради, управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА та партнерства «Вілія», «Артісон», «Sladograd», «Food craft».