20 лютого студенти та викладачі кафедри ЛНТУ, зокрема й кафедри соціогуманітарних технологій факультету ЦОСТ долучились до загальноміського заходу вшанування подвигу учасників Революції гідності та Героїв Небесної Сотні, які загинули 9 років тому в центрі столиці, на Майдані Незалежності, виборюючи право жити у вільній європейській державі. Це була фактично перша битва російсько-української війни, битва за наші цінності, за європейське майбутнє та свободу.
![Небесна сотня](/sites/default/files/inline-images/CD423792-D009-4C28-AE1F-03B569E9E297.jpeg)
![Небесна сотня](/sites/default/files/inline-images/ECE861A2-19D9-43B4-85EE-2E1E92415375.jpeg)
Учасники Революції Гідності показала собі і світу, що ми не лише обрали шлях до Європи, а й готові за нього боротися. Україна твердо стоїть на шляху членства в ЄС і веде запеклу боротьбу з агресією росії.
Біля пам’ятного стенду Героям Небесної Сотні у центрі Луцька відбувся поминальний захід за участі представників навчальних закладів міста, молодіжних організацій, організований Департаментом молодіжної політики Луцької міської ради. Поіменно згадали кожного волинянина-Героя, який віддав своє життя за свободу України. В кожному виступі лунали слова вдячності Героям за їхній подвиг заради майбутнього України. А державні стяги, що розвивались від поривів вітру, ще більше додавали емоційної напруги заходу. І як же сьогодні по-особливому гостро проникають у серце і розум слова Героя Небесної Сотні Василя Мойсея, процитовані його братом-священиком: «Душу Богові, життя Україні, честь собі». По-особливому гостро в умовах розв’язаної росією війни, коли тисячі молодих захисників і захисниць України віддають своє життя, відстоюючи національну ідею та незалежність України, виборюючи демократичні цінності.
![Небесна сотня](/sites/default/files/inline-images/CDEA8615-4237-47E2-9B01-FD9874CACB1C.jpeg)
![Небесна сотня](/sites/default/files/inline-images/FB5CCF76-6B45-4DD0-BF4A-4D7EDC0FA4ED.jpeg)
![Небесна сотня](/sites/default/files/inline-images/855BA406-58C2-4928-B399-ABD2076E79BB.jpeg)
Далі учасники заходу пройшли маршем до Алеї Слави Героїв Небесної Сотні, що на міському Меморіалі, щоб вклонитись і покласти квіти. «Слава Україні! – Героям Слава! Слава нації! – Смерть ворогам!» - скандували учасники ходи.
Подвиг Героїв Небесної Сотні ніколи не буде забутий! Вічна памʼять Героям! Герої не вмирають!
![Небесна сотня](/sites/default/files/inline-images/99A2BF02-33B8-4BC3-8B10-2924C613B3A2.jpeg)
![Небесна сотня](/sites/default/files/inline-images/6DF55DC2-FB85-4CAE-8A46-2A5106E12C64.jpeg)
![Небесна сотня](/sites/default/files/inline-images/6EF936CC-F1A1-46A6-8913-15D91072602F.jpeg)
Лілія Потапюк, Оксана Жук, доценти кафедри соціогуманітарних технологій