Щороку в дні науки в Луцькому національному технічному університеті проводиться Міжнародна науково-практична інтернет-конференція молодих учених та студентів «Інновації у будівництві», яку регулярно організовує кафедра будівництва та цивільної інженерії. Так, 12 травня 2022 року відбулась уже VІІ така конференція http://bit.ly/iic_2022, її проведено в дистанційному форматі на платформі ZOOM.

Конференція

Метою конференції є виявлення наукового та творчого потенціалу молоді, забезпечення трибуни для вільного обміну думками, стимулювання і підтримка наукової діяльності здобувачів вищої освіти, сприяння їх успішному кар’єрному старту і професійному росту, підвищення ефективності самостійної роботи.

Конференція

Науковий захід передбачає обговорення сучасних інноваційних технологій та методів розрахунків у будівництві, акцентує увагу на енергоощадних технологіях і матеріалах, шляхах збереження енергоресурсів, енергоаудит будівель та споруд.

Конференція

Основними тематичними напрямками конференції були:

-Сучасні будівельні технології.

-Ефективні будівельні матеріали, їх властивості та технології виготовлення.

-Сучасні методи розрахунків і проєктування у будівництві.

-Дослідження і проектування ефективних конструкцій, будівель та споруд.

-Технічний стан, реконструкція та підсилення будівель та споруд.

-Енергозбереження та енергоефективність у будівництві.

-Перспективи розвитку освітньої програми «Будівництво та цивільна інженерія».

Конференція

Учасниками конференції стали понад сто фахівців будівництва, науковців, молодих вчених і здобувачів вищої освіти з різних міст України, Португалії, Німеччини та Хорватії, які представляли низку вищих навчальних закладів.

Серед них: Волинський національний університет імені лесі Українки, м. Луцьк; Запорізький національний університет, м. Запоріжжя; Київський національний університет будівництва та архітектури, Київ; Криворізький національний університет, м. Кривий Ріг; Луцький національний технічний університет, м. Луцьк; Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів; Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», м. Полтава; Національний університет водного господарства та природокористування, м. Рівне; Одеська державна академія будівництва та архітектури, м. Одеса; Політехнічний інститут, м. Браганса, Португалія; Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля, м. Сєвєродонецьк; Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, м. Тернопіль; Український державний університет залізничного транспорту, м. Харків; Харківський національний автомобільно-дорожній університет, м. Харків; Центральноукраїнський національний технічний університет, м. Кропивницький.

Конференція

За бажанням авторів доповіді можна опублікувати у збірнику наукових праць «Сучасні технології та методи розрахунків у будівництві», випуск №17, який індексується в Google Scholar, Crossref, Scientific Indexing Services, Academic Resource Index ResearchBib, InfoBase Index, у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського, а також представлено на загальнодержавній технологічній платформі «Наукова періодика України. Збірник входить до Переліку наукових фахових видань України, категорія Б.

Кафедра БЦІ