Уже втретє на факультеті транспорту та механічної інженерії відбувається студентська науково-технічна конференція «Інноваційні технології в транспорті та механічній інженерії».
Відкрив захід заступник декана ФТМІ з досліджень Віктор Самостян, зазначивши, що конференція традиційно відбувається щороку напередодні Дня студента. Цьогоріч в рамках заходу вдалося зібрати рекордну кількість тез – 162, а на пленарне засідання винесені 9 цікавих та актуальних доповідей.
![Конференція](/sites/default/files/inline-images/IMG_8071_0.jpeg)
![Конференція](/sites/default/files/inline-images/IMG_8059_0.jpeg)
Привітала студентський науковий осередок ФТМІ ректор ЛНТУ Ірина Вахович: «Ви потрапили у те навчальне середовище, яке буде у вас в серці і в душі завжди. Пам’ятайте, що ви повинні вимагати від себе не лише навчальну складову, а й наукову, бо вона дає вам розвиток і допомагає долати страхи, адже навіть сьогодні виступати перед аудиторією – хвилюючий момент. Серед усього, місія конференції – перебороти себе й свої страхи і я сподіваюся, що ті наукові ідеї, які ви презентуватимете, будуть цінними та інноваційними. Бажаю вам плідної дискусії, цікавих доповідей та гарних запитань».
![Конференція](/sites/default/files/inline-images/IMG_8061.jpeg)
![Конференція](/sites/default/files/inline-images/IMG_8060.jpeg)
![Конференція](/sites/default/files/inline-images/IMG_8062.jpeg)
Разом зі своїми здобувачами, до конференції долучилися наукові наставники, викладачі, завідувачі кафедр факультету, а також декан ФТМІ Ігор Мурований та проректор з НПР і досліджень ЛНТУ Олена Лютак.
![Конференція](/sites/default/files/inline-images/IMG_8067.jpeg)
![Конференція](/sites/default/files/inline-images/IMG_8068.jpeg)
В ході пленарного засідання із небанальними та надзвичайно цікавими й актуальними доповідями виступили:
В.Формазюк «Цікава фізика»; Ю.Губарик «Визначення питомих трудомісткостей ТО та ремонту легкових автомобілів»; І.Іванчук «Оптимізація форми деталі в програмі SolidWorks»; О.Лещук «Використання бруківки у вуличній інфраструктурі»; Л.Макарук «Шляхи підвищення продуктивності сучасних методів механічної обробки»; О.Орлова «Оцінка кваліфікації водія»; Є.Мельник та М.Середюк «Аналіз рулонної технології збирання рослинної та деревної біомаси»; А.Мартинюк «Інженерія руху: порівняльний аналіз механічних приводів в техніці»; В.Каченюк і Д.Голярчук «Застосування тривимірного моделювання для проектування автомобілів та їх агрегатів».
![Конференція](/sites/default/files/inline-images/IMG_8064.jpeg)
![Конференція](/sites/default/files/inline-images/IMG_8065_0.jpeg)
![Конференція](/sites/default/files/inline-images/IMG_8066.jpeg)
![Конференція](/sites/default/files/inline-images/IMG_8072.jpeg)
![Конференція](/sites/default/files/inline-images/IMG_8070.jpeg)
Окрім того, конференція містить дві тематичні секції: «Механічна інженерія та мехатроніка» і «Транспорт і транспортна інфраструктура». Роботу у них студенти продовжать після пленарного засідання.